Atak kilidi kurdum bilgisayara kaldırmak istedim kaldıramadım USB takıncada açılmıyor

D@rkvoid2924

Yeni üye
13 Ağu 2022
10
3
Iki seçenek var orda bir kilidi acmak diğeri kaldırmak icin kaldırmak icin olanı seçip baska pc den aynı sifreleri kurarak kaldırıcı anahtarı olusturabilirsin.
Teşekürler deneyeceğim

Iki seçenek var orda bir kilidi acmak diğeri kaldırmak icin kaldırmak icin olanı seçip baska pc den aynı sifreleri kurarak kaldırıcı anahtarı olusturabilirsin.
küçük bir bug buldum aga benim pc win 8.1 flash takınca sağ üste bildirim geliyor bildirime mouse u gütürünce sağ menü açılıyor ordan ara kısmından anti atak exeyi çalıştırdım sonra silmici anahtar oluşturdum ve sildim yardım etmeye çalıştığın için sağol Cumhuriyet bayramın kutlu olsun

MSTKRC1434

Üye
6 Ara 2021
86
7
küçük bir bug buldum aga benim pc win 8.1 flash takınca sağ üste bildirim geliyor bildirime mouse u gütürünce sağ menü açılıyor ordan ara kısmından anti atak exeyi çalıştırdım sonra silmici anahtar oluşturdum ve sildim yardım etmeye çalıştığın için sağol Cumhuriyet bayramın kutlu olsun
Ne demek kardeşim herhangi bir sorun olduğunda tekrar yazabilirsin.

Hepimizin Cumhuriyet Bayramı Kutlu Olsun.🇹🇷🇹🇷🇹🇷
Ne Mutlu Türküm Diyene!

13 Mar 2023
220
50
Star Stream
Teşekürler deneyeceğim

şanslıymışsınız geçmiş olsun

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.