ATA'MIZA göre dünyanın en büyük insanı kim biliyormusunuz..?

Unauthorized

Kıdemli Üye
14 Eki 2011
2,602
3
C:\
Tek partili rejime girmeden önce böyle bir şey söylemiş olabilir ama sonradan yapmış olabilecegini düşünmüyorum sonuçta Allah demeyi yasak eden bir insan nicin Hz.Muhammed(s.a)'i övsünkü.
Ayrıca Yobazım Aşırı dindarım kötü gözle bakabilirsiniz. Teşekkürler
İyi forumlar.

Kuran-ı Kerim'in Türkçe meallerini çıkaran Çoğaltıp halka dağıtan birisi neden yasaklasın ?

MaynTurk

Yeni üye
10 Tem 2013
42
0
Kuran-ı Kerim'in Türkçe meallerini çıkaran Çoğaltıp halka dağıtan birisi neden yasaklasın ?

Son dönemlerde Başbakanımız %50 yapıp herkezi solluyor o yüzden Müslümanlardan oy kapmak istiyorlar CHP'liler öyle yalanlar uyduruyorlar Türbanlı kadın getiriyorlar rozet takıyorlar sonraki gün yırtıyorlar.
Saysam bitmez M.Kemal'in yaptıgı zulümler ama sen ne bilirsen onu bil birazda araştır hiç Hocaları Asmış biri Müslüman olabilirmi.

17 Ağu 2011
99
0
Antalya
Tek partili rejime girmeden önce böyle bir şey söylemiş olabilir ama sonradan yapmış olabilecegini düşünmüyorum sonuçta Allah demeyi yasak eden bir insan nicin Hz.Muhammed(s.a)'i övsünkü.
Ayrıca Yobazım Aşırı dindarım kötü gözle bakabilirsiniz. Teşekkürler
İyi forumlar.

Senin bugün annen baban belliyse ATATÜRK sayesinde belli. Sen bugün namazını kılıp orucunu tutabiliyorsan onun sayesinde yapabiliyorsun. Kime dil uzattığını bil o dilini keserler senin haysiyetsiz.

mufurkano

Katılımcı Üye
16 Eyl 2012
278
0
Senin bugün annen baban belliyse ATATÜRK sayesinde belli. Sen bugün namazını kılıp orucunu tutabiliyorsan onun sayesinde yapabiliyorsun. Kime dil uzattığını bil o dilini keserler senin haysiyetsiz.

Terbiyeli ol . Herkesin fikri kendine . Sana saygı göstermek veya insan gibi fikrini söylemek yakışır .

MaynTurk

Yeni üye
10 Tem 2013
42
0

Ben sadece ortaya görüşlerimi koydum ayrıca hiç küfürde etmedim senin karşımda ne kadar aciz oldugunun kanıtı hep cevap olarak slogan ortaya atmaktır bunun gibi lafları ben çok duydum birazda farklı sözler bulunda karşımızda adam var diyip cevap yazma cürretinde bulunalım. !
İyi forumlar

combin

Yeni üye
28 Eki 2012
37
0

Türk milleti Gökten indirildiği sanlıan kitaplarla yönetilemez can yücel çekmiş videosu bile var halkın başına devrimle geçmiş cumhuriyet diye gelmiş tek oy almadan 3 dönem cumhurbaşkanlığı yapmış bir dikdatör kendi başına yasa koyan bir adam

combin

Yeni üye
28 Eki 2012
37
0

Birkere sevmek zorunda değiliz ve de En meşhur masonlardan biridir atatürk yazın internete wkipediada bile var Mısır Lozanda verilmiştir suriye işgal altında idi fransayı kovduk antepten maraştan suriyede lozana kaldı oda elimizden gitti musul ingilizlerde idi gene elimizden gitti giritten italyanlar çekildi ve türkiyeye bıraktı ama türkiye almadı yunan sahiplendi bu ülkeye bu kadar kötülük yapan biri İngilizlerin gücü ile Osmanlı yöneticilerini istanbuldan uzaklaştırdı öylece gitti o büyük ordular hç giderlermiydi İsrailin İlk Başbakanı: Biz Yıkılmaz Osmanlı denen devleti yıktık ve Ortadoğuda iki tane siyonist devlet kurduk Bunlar Türkiye ve İsrail İspatlı delillidir Lozana Yahudi Hahamı ile katılınmıştır cenazesine ble bakın halk yok hep fötr şapkalı yahudi ve masonların üst kesimleriaskerler polisler onlarda orda olmak zorundalar ve

Çanakkalede 250.000 şehit sarıkamışta 90.000 şehit.... bunlar Vatanı kurtardı ama öyle bir eğitim sistemi ki beyinleri nasıl yıkamışlar 12 yıl boyunca zaten tarih denen şey inkılapcılık ve atatürkcülük

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.