ATATÜRK renklendirme çalışması.h3aven

Heaven

Kıdemli Üye
28 Ocak 2016
2,454
630
İlk renklendirme çalışmam kusurlarımı söylerseniz daha iyi olur :)

Orijinal

pb9yzn.jpg

Renklendirme

RrBmkn.jpg

GHOST CLOUD

Kıdemli Üye
25 Haz 2015
2,534
0
ÖTÜKEN
Elinize sağlık ancak yapmış olduğunuz çalışma fotoğrafın ciddiyetini kaybedip animasyon haline gelmesine neden olmuş. Bu konuda gerçekçiliği artırabilirseniz daha başarılı olabilirsiniz.

Heaven

Kıdemli Üye
28 Ocak 2016
2,454
630
Elinize sağlık ancak yapmış olduğunuz çalışma fotoğrafın ciddiyetini kaybedip animasyon haline gelmesine neden olmuş. Bu konuda gerçekçiliği artırabilirseniz daha başarılı olabilirsiniz.

Eller kalmış hocam yinede güzel çalışma.

ellerin ve pantolonun kalması olmamış gibi. ama renklendirme çalışması gayet başarılı elinize sağlık.

Hocam anlı biraz daha iyi olabilirdi eline sağlık

Teşekkür ederim, en kısa zamanda hatalarımı düzelteceğim

"Kayra

Uzman üye
10 Ara 2017
1,666
1
214
AK-47
Bence Kendini Reklendirmede Daha fazla Geliştirebilirsin
Lakin Yinede Atam Herzaman Güzeldir Elerine Sağlık

SP

Deneyimli Moderatör
29 Eki 2018
2,739
14
611
Bunu yazan var mı bakmadım ama saçının parlak olduğu yer azıcık gerçekçilik efektini kaybetmiş.

Heaven

Kıdemli Üye
28 Ocak 2016
2,454
630
Ellerine Sağlık Hocam .Güzel Olmuş.

Ellerine sağlık biraz daha geliştirilebilir

Bunu yazan var mı bakmadım ama saçının parlak olduğu yer azıcık gerçekçilik efektini kaybetmiş.

Beğendim ellerine sağlık.

Gözler Hariç Beğendim Başarılar.

Ellerinize saglik

Günaydın, güzel yorumlarınız için teşekkür ederim hepsini dikkate alıp düzelteceğim.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.