ATATÜRK'ü 'avrupacı' sananlara...

3333

Emektar
27 Ara 2005
3,212
47
Little Town.
Atatürk'ün dediklerini biraz sonra okuyacaksınız ama okurken şunu unutmayın; bütün AB yetkilileri şunu söylüyor "TÜRKİYE AB'YE GİRMEK İSTİYORSA KEMALİZMİ YIKMALIDIR"

Şimdi Atatürk'ün dediklerine bakalım;

1. Cumhuriyetin 7.yılında 29 Ekim 1930 da kendisiyle röportaj yapan Amerikalı gazetecinin "ne zaman Türk milleti batılılaşacaktır" sorusuna cevabı,

"Türk milleti maymun değildir o ne batılılaşacak ne de amerikanlaşacak.O sadece özleşecektir."

2. Mecliste tartışmalar ayyuka çıkmışken batıya gitme yandaşlarına meclis kürsüsünden verdiği cevap,

"Arkadaşlar son zamanlarda milli egemenliği batıya bağlama sevdalıları oluştu.Dünyanın hangi milleti bu yolla başarılı olmuştur.Bu yolu seçenler tarih ortadadırki perişan olmuşlardır."

3. Konuşmalarında şu açıklamayı yapmıştır;

"Biz Türkler ASYALI bir milletiz."

4. Kendisini ziyarete gelen gençlere şu tavsiyeyi vermiştir;

"Arapları kızdırmayın, Sovyetler ile dost olun, Batıya mesafeli olun."

5. Yurt dahilindeki bütün misyoner okullarını kapatıp yerlerine eğitim birliği kanunu getirdi ve yabancı dilde eğitimi kaldırdı.

6. Latin alfabesini kabul ederken Türkçeyi Koruma Kanunu çıkarttı. Orta Asya ile ilgili Güneş-Dil teorisini geliştirdi. Yabancı dillerden giren kelimeleri Türkçeleri ile değiştirdi.

7.Sadaabat ve Balkan paktlarını batıya karşı kurdu

8. Mirasının büyük bir kıs**** Türk Dil Kurumu ve Türk Tarih Kurumu'na bıraktı.

Evet şimdi hatırlayalım, AB li yöneticiler ne diyor "Türkiye AB ye girmek istiyorsa Kemalizmi yıkmalıdır." Zaten büyük ölçüde başardılar. Prof.Dr. Çetin Yetkin, bunlara "karşı devrimci" diyor ki gerçekten 50 yıllık batıcı düzen ile Kemalizmin kaleleri bir çok yerde yerle bir oldu.

AB ciler ateşle oynamaktadır. Şunu çok iyi bilinki AB ÜYELİĞİ KEMALİZMİN SONU demektir. Herhalde Atatürkü en iyi özetleyen program Ulusal Kanalda yayınlanan kısa metrajlı filmdir.

Yazımı Atatürk'ün Kıbrıs ile ilgili sözü ile bitiriyorum;

"Kıbrıs'a dikkat edin bizim için önemlidir"

alıntıdır..
eflatunsufleler
 
Son düzenleme:
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.