Atatürkün DolmaBahçedeki Yatak Odası

STI1

Katılımcı Üye
7 Ocak 2013
368
0
Dünyadan
Arkadaşlar öncelikle şunu belirtmek isterim, resimlerim çok net değildir çünkü binbir güçlükle çektim, içeride resim çekme yasağı gelmiş ama ben bir TürkHackTeam üyesi olarak yasa tanımadığım için bu yasayıda çiğnedim :) daha önceden çekilmeye izin veriyorlarmış ama insanlarımı bu kurallara uymadığı için böyle bir yasak gelmiş,neyse fazla uzatmadan resimleri atıyım ben :)

jpzw4.jpg

jpzwn.jpg

jpzwy.jpg

jpzx5.jpg

jpzxf.jpg

jpzxj.jpg

jpzxx.jpg

Ah be ATAM,
Açtığın yollar,
Gösterdiğin hedefler,
Kuyruğuna batığın
itlerle dolu şimdi.
AFFET BİZİ ATAM..

Marwins

Kıdemli Üye
21 Eyl 2012
3,129
1
Harika resimler.Ama galiba güvenlik görevlisinden kaçarken çektin :D

BaySakin

Kıdemli Üye
13 Tem 2012
3,395
1
saten internette çok var bu resimlerde orda alıp koyabilirdin.aksiyona gerek yokdu :D yinede ellerine sağlık uraşmışın

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.