Atelier Web Remote Commander 7.01 uzaktan yardım

sübye_17

Üye
8 Kas 2009
121
0
Atelier Web Remote Commander sistem yöneticileri ve uzaktan yardım personellerinin mutlaka sahip olması gereken bir programdır. Diğer Uzaktan Yardım programlarına benzemekle birlikte onlardan farklı olarak karşıdaki bilgisayara programın kurulum zorunluluğu yoktur. Karşınızdaki bilgisayara tam erişim sağlayarak her türlü işlemi yapmanızı sağlar.
Atelier Uzaktan Yardım yöneticisinin başlıca özellikleri:
-Uzak Masaüstünde fare ve klavye kullanımı,
-Çoklu monitör desteği,
-Dosya ve Klasörlere erişim sağlama,
-Dosya indirmeye ve paylaşımına izin verme,
-Chat özelliği,
-Bilgisayarınızda PORT açmaz, güvenliğinizi korur,
-Güvenlik duvarı sorunu oluşmaz,
-Bilgisayardaki Kapat, Oturumu Kapat ve Yeniden Başlat komutlarına izin verir,
-Sistem bilgisini gösterir,

https://tik.lat/BLrHi

ALINTIDIR

Not: Ben indirdim kurulumda problem yok yalnız öteki uzaktan yardım programlarda olduğu gibi hostneme ve ip ye ihtiyaç var zannedersem yani karşı pc den izin almak gerekiyor gezinirken gördüm paylaşmak istedim

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.