Ati için eski-yeni tüm oyunları tam ekran kullanma!

17 Tem 2011
94
0
Evet arkadaşlar araştırıp kendim buldum bir yerlerden 2001 de cıkma bi state of war oyunu vardı onun için saatlerce araştırma yaptım ve sonunda buldum. Öncelikle catalsyt control centere girip hızlı temel ayarlar yapcaz. Neyse resimi takip edin yeter. Okuyup anlamakla yorulmayın bide :cool:

Burdan kolay kurulum diyoruz.

ads1ze.jpg

Burdan Hızlı ayarlar diyip daha sonra dizüstü bilgisayar panel özellikleri diyoruz.
Ekran çözünürlüğü misa 1366x368 sonu 1360x768 yapın Git butonu aktif hale geçecektir.(Bunudu kendim buldum :D

ads12z.jpg

Evet burdanda son ayarları yapıp tamam diyoruz ve ekran çözünürlüğümüzü tekrar eski haline getiriyoruz. Ekran çözünürlü düştüğünde ekranda baya bir buğulanma olabilir normaldir.

ads123z.jpg

Umarım işinize yarar. Benim özellikle underground 2 felan olsun çok işimi gördü.. En önemliside state of war tabi.

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.