Atı mobility radeon hd 4300 series indirmek istiyorum win7 32 bit lütfen yardım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Ardahack

Yeni üye
15 Eyl 2012
18
0
Pc me format atıldı ve pc den ses gelmiyor kulaklığından program indirmeme lazım sanırım lütfen arkdaşlar yardım edin :(

Ardahack

Yeni üye
15 Eyl 2012
18
0
Pc ye virüs girdi ntldr eksik dedi format atıldı sonra xp den win 7 ye geçirdim pc yi sonra eve getirdğimde hiç bir şekilde ses gelmiyordu kulaklığı doğru yere taktım ha kulaklıkta sorun yok tele takıtım müzik dinliye biliyosun şimdi onu indiriyorum

kanka5885

Üye
17 Eyl 2012
194
0
Sivas
dostum virüs oldugundan eminsen önçe bir combofix kur ardindan bilgisarim maus2 aygıt yönetiçisine qir ses ve video oyun kumandasi var orada eksik bişi varmi bak eksik derken sorunlu olan varsa onu yeniden guncelle

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.