Atlantis RolePlay | www.atlantis-rpg.com | Güncel Konu

zekican1999

Yeni üye
5 Haz 2016
15
0
XdNRl3.jpg

ayrac.png

6mbWdN.png

Sunucu Adresi; 185.118.142.160:7777 [AKTİF]

samp.atlantis-rpg.com:7777

Forum; https://www.atlantis-rpg.com [AKTİF]

ayrac.png

ZYpovZ.png

Merhaba ,

Bugün sizlere 2013 yıllarından beri aktif olan fakat söylemek istemediğim nedenlerle birçok kez kapanıp açılan "Atlantis Roleplay"adlı projemizi tekrar canlandıracağız bir önceki projelerimizdede olduğu gibi sizlere iyi bir rol ortamı sunup son derece iyi hizmet vereceğimizden şüpheniz olmasın.. Tek temennimiz oyuncu sayımız ne kadar az olsada güzel roller döndürebilmektir. Roleplay kavramından habersiz SA-MP oyuncularına roleplayı sevdirmeye çalışacağız. Mod ve yönetim ekibimizle SA-MP'ta denenmemiş şeyleri deneyeceğimizden şüpheniz olmasın. SA-MP camiasında roleplay sunucularına önyargıyı bozmak istiyoruz umarız ki bunuda başaracağız.

ayrac.png

ayrac.png

Atlantis Role Play

nEp3aV.png

ayrac.png

Balık Tutma oranlı yükseldi.

ayrac.png

'Tanıtım kurallarını okudum ve konumun kurallara uygun olduğunu kabul ediyorum'

ayrac.png

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.