ATSCAN Kurulumu Ve Kullanimi Geko Eren~THT(Kali Linux Külübü)

4UR0R4

Katılımcı Üye
14 Ocak 2018
670
6
T.C
Selamün Aleyküm Üstlerim Ve Astlarim Bu Gün Sizlere ATSCAN Kurulumu Ve Kullanimini Anlatamaya Çaliştim Elimden Geldiğince
[ame]https://www.youtube.com/watch?v=lKkLEVQxYkU[/ame]
Kod:
cd Masaüstü
Sizde
Kod:
cd Desktop
Da Olabilir
Kod:
git clone https://github.com/AlisamTechnology/ATSCAN.git
Kod:
ls
Kod:
cd ATSCAN
Sonra
Kod:
ls
Yönetici İzni Veriyoruz
Kod:
chmod +x install.sh
Sonra
Kod:
./install.sh
Sonra Soru Sorucak 2Sinede Y Diyceksiniz Sonra Yine 2 Soru Sorucak Onda Da Enter Basicaksiniz
Sonra
Kod:
ls
Kod:
perl atscan.pl
Ve ATSCAN Gİriyoruz

Yardim Menusu Ve Yapiceğiniz Şeyleri Görmek İçin
Kod:
atscan -h
Sql Site Aciği Aramak İçin
Kod:
perl atscan.pl -m 2 --dork index.php?id=TR --level 10 --sql
level 10 yazarsaniz 10tane acik bulur 100 yazarsaniz 100tane bulur
İstediğiniz Ülke İçin Google Girip Ülke İsmi Kisaltmalari Yazip Bulabilirsiniz
Lütfen TÜRKİYE Sitesi Taramasi Yaparsanız Eğer Aciği Olan TÜRKİYE Sitesi Varsa Bildiriniz

Son düzenleme:

AXPA

Kıdemli Üye
13 Ocak 2018
2,340
150
New World
Gayet başarılı bir çalışma olmuş. Konularının devamını bekliyorum.

NoT: Uyguladım ve sorunsuz olarak çalışıyor... Ancak TR sitelerinden uzak duralım...

TebrikleR

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.