Audacity 1.2.6 - Audacity 1.3.2 Beta

devidoff

Katılımcı Üye
22 Ara 2006
458
11
Turquie


logo100.jpg

Ücretsiz, Çok Platformlu Bir Ses Düzenleyicisi…. Audacity® ücretsiz, açık kaynak kodlu bir ses kaydetme ve düzenleme yazılımıdır. Mac OS X, Microsoft Windows, GNU/Linux ve diğer işletim sistemlerinde çalışabilir.
Bu program sayesinde kasetlerinizi bilgisayara kaydedebilir, ayrıca CD’den ses kaydı da yapabilirsiniz. Ama bunun için stereo jack tipi bir ses kablosuna ihtiyacınız var. Kablonun bir ucunu teybin kulaklık girişine, bir ucunu da ses kartınızın line-in veya mic. girişine takın. Daha sonra REC tuşuna basarak kayıdı başlatın. Dikkat etmeniz gereken bir nokta teybin sesini fazla açmamanız. Bir diğer husus da File>Preferences>Audio 1/0 menüsüne girip Record in Stereo seçeneğini aktif hale getirmeniz.

# Canlı ses kaydetme.
# Kaset ve kayıtları sayısal kayıtlara ya da CD’lere dönüştürür.
# Ogg Vorbis, MP3 ve WAV ses dosyalarını düzenleme.
# Kes, yapıştır, montaj yap ve sesleri biri birine karıştır.
# Bir kaydın hızını ya da tonunu değiştir.
Kararlı sürüm: 1.2.6
Tüm kullanıcılar için
Windows

Mac OsX

Linux/Unix


Beta: 1.3.2
Tecrübeli kullanıcılar için
Windows

Mac OsX

Linux/Unix


 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.