Autocad 2009 yardııımmm!!!!!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

cemlal

Yeni üye
14 Nis 2007
6
0
AUTOCAD 2009 yükledim yüklemede bir sorun yok.Fakat açmıyor bu hatayı veriyor.sistem yeterli,dosyalar bozuk değil,başka autocad vardı sildim,frame work var

(C:/Program files/autocad 2009/acad.exe)

(Uygulama yapılandırması doğru olmadığından bu uygulama başlayamadı,uygulamayı yeniden yüklemek sorunu giderebilir.)

Bu sorunun çözümü için yardımcı olursanız sevinirim.

cemlal

Yeni üye
14 Nis 2007
6
0
yükledikten sonra masaüstündeki kısayolu tıkladığımda aşağıdaki yazı çıkıyor

(C:/Program files/autocad 2009/acad.exe)

(Uygulama yapılandırması doğru olmadığından bu uygulama başlayamadı,uygulamayı yeniden yüklemek sorunu giderebilir.)

AntiTTOM

Katılımcı Üye
21 Tem 2007
649
6
C:\WINDOWS\system32
kısayoldan değilde normal C:/Program files/autocad 2009/acad.exe bu dizinden açmaya çalış eğer olmassa düzgün yüklenmemiş demektir eğerki buradan açılır ise kısayolda sorun var demektir

cemlal

Yeni üye
14 Nis 2007
6
0
dediklerini denedim olmuyor.belki bu sorunla karşılaşmış ve çözmüş birisi vardır bekliyoruz :)
yinede sağol arkadaşım

AntiTTOM

Katılımcı Üye
21 Tem 2007
649
6
C:\WINDOWS\system32
arkadaşım eğer kurulum dizinindende program çalışmıyor ise program düzgün kurulmamiş demektir bence program kaldır tekrar kur kaldırıkenden dosyaların kalmadığına emin ol yada bir uninstal programı kullan

AgitCaN

Kıdemli Üye
17 Kas 2007
3,956
29
manisa/laleli
muhtemelen AutoCAD2008 yüklü olan bilgisayarına 2009 kurdun ve dosyaların uyuşmazlığı yüzünden oldu, ya regeditden temizleyeceksin ( tavsiye etmem, sinirden ölebilirsin sil sil bitmiyor )yada regedit ten kurulu programları silebilen bir program ile bu işi halledebilirsin

olmassa bunu dene kardeşim

screenshot0031ct2.png

RapidShare: Easy Filehosting

cemlal

Yeni üye
14 Nis 2007
6
0
denedim olmadı.autocad 2007 ye devam oda gayet güzel :)
yinede yardımlarınız için teşekkürler.

Hakkıdır Hakk’a tapan milletimin istiklal! Ben ezelden beridir hür doğdum hür yaşarım. Hangi çılgın bana zincir vuracakmış Şaşarım ...

rodiaf

Yeni üye
13 Kas 2008
1
0
merhaba arkadaşlar. ben xp professional kullanıcısıyım. aynı hatayla bende karşılaştım. Daha önce Autocad 2007 kullanıyordum. 2009 u yüklediğimde bu hatayı verdi. Autocad 2007yi de 2009u da kaldırdım. program files tan tüm uzantılarınıda sildim 2009u yeniden yükledim olmadı. vistanın kurulu oldugu bir bilgisayarda denedim 2007 varken 2009u da kurdum canavar gibi çalıştı. daha sonra 2007 yi yükledüm tekrar denedim 2007 çalışıyor fakat 2009 çalışmıyor. İnternetten biraz inceleme yaptım çalışması için sistem gereksinimlerini yazmışlar.

Sistem gereksinimleri.
32-bit AutoCAD’ı için sistem gereksinimleri:
2.2 GHz’I, Önerilmiş Intel® Pentium 4 işlemcisi.

Windows 2000 512 MB RAM’ı, Microsoft Windows Vista’ı, Windows XP Ev ve Profesyonel’i (SP2) (SP4).
Yükleme için 750 MB boş Disk hacmi.
Gerçek renk Microsoft Internet Explorer 6.0’i ile 1024×768 VGA’Sı (SP1 yada daha yüksek)

kullandıgım bilgisayar bu şartlara uymuyor diye düşünüyorum ki çalıştırmıyor. fakat saçma da gelmiyor değil hani. bende 256Mb ekran kartı, 1.5GB ram ve service pack 3 var.

bu sorunu aşabilen varsa bende dinlemek isterim kolay gelsin arkadaşlar.....

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.