AutoIt denen şeyden anlayan baksın VİRÜS BULAŞTI!

JustLookMe

Katılımcı Üye
6 Nis 2012
636
0
Nereye
IMG_5673.jpg
Arkadaşlar kolay gelsin. Az önce bi hile indireyim derken böyle bir şey çalıştırdım ve bu kendini sonsuza kadar çoğaltan bir program ekrana da güvenlik duvarından sürekli evet hayır sorusu geliyor. Ne kadar sonlandırıp dosya konumundan ve appdata/local/temp in içinden silsem de hala devam ediyor şuan pc yi güvenli modda açtım her tarafı karıştırıp silmeye çalışacam ama biri acil yardım etsin çıldıracam :mad:

Edit: Şu siteye ne zaman baksam biri yanıtlamadan ben çözümü buluyorum. Güvenli modda girip temp klasörünü tamamen temizleyince sorun çözüldü KONU KİLİT LÜTFEN!

Son düzenleme:

#~Massive`

Kıdemli Üye
24 Ara 2015
4,242
0
çok teşekkür ederim kardeşim kesin çözüm önermişsin. Dalga mı geçiyorsun bilmiyorım ama format atmakla uğraşacak kadar gereksiz dosyalarım olsaydı buraya yazmazdım post kasma lütfen

post kasmıyorum terbiyeli ol sana öneri verdim banada musallat virüsü bulaştı formatı vurdum gitti flaşa yedek al flaşın yoksa 4 5 arkadaşından 16 gblik flaş iste yedekle çak formatı.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.