Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

CxFor

Özel Üye
24 Eki 2015
3,099
1
Cx Island
Merhabalar,

Çok fazla istek avatar mesajı alıyorum. Bu yüzden böyle bir konu açma gereği buldum..

Korsan - 1 Numaralı; Hacker - 2 Numaralı;
1G373D.jpg
rJayaM.jpg

Yazılacak ismi konu altından bildirin. Müsait vaktimde paylaşımını konu altından yapacağım..

Not : Farklı tasarım istemek yasaktır. Resimlerde ki 2 avatar harici yapılmayacaktır.

İstek yaparken Örnek : 1 - Numaralı Avatar Yazılacak İsim "Örnek" istiyorum. şeklinde olacaktır.​

hachiman

Uzman üye
8 Eyl 2016
1,362
1
Elinize sağlık hocam 1 numaralı çalışmadan istiyorum Hachimanın H si büyük olsun

EfsaneHacker21

Uzman üye
19 Ağu 2017
1,014
12
-
Eline sağlık hocam 1 numaralıdan bir tane istiyorum adı=EfsaneHacker21 olsun :)

Son düzenleme:

'WXR

Katılımcı Üye
21 Kas 2015
666
0
Ellerinize Sağlık Hocam 2 numaralı Fotoğrafı istiyorum Wxr yazsın Birde mümkünse bana iphone 6 ekrana uyumlu yaparmısınız Avatar olmasada olur

KraZee

Üye
3 Haz 2017
76
0
Hocam ikisinden de yapabiliyorsan öyle isterim ama hayır dersen.
2.ye "KraZee" yazar mısın?

Eline sağlık çok güzeller.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.