Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

CidaLi1

Yeni üye
4 Eyl 2011
50
0
Arkadaşlar avatar işinden anlayanlar bana avatar yapabilir mi?Beğendiğim bi tanesini kullanacağım.Avatarların hepsine emek için teşekkür vereceğim.
Bana güzel bi fotonun üzerine CidaLi yazarsanız sevenirim.Foto Knıght vb. oyun karakterleri,Joker ne bileyim işte ilgi çekici bişey olsun :) evillord arkadaşımın avatarı gibi tek bi renk olursa daha iyi olur.Çünkü yazı rengimi avatarımın renginde yapacağım.
-Şu anda avatar yüklenmediğini biliyorum :) Ama hacklediğim Face hesaplarına felan o fotoyu koyacağım.-

Keylargo`

Kıdemli Üye
12 Tem 2008
4,460
3
None
Bu konuda arkadaşlarımızın açmış oldugu avatar istek konuları var oraya mesaj atarsanız isteklerinize gore veya kendılerı verdiğiniz bir yazıya resme gore size bir tane olusturabilirler

CidaLi1

Yeni üye
4 Eyl 2011
50
0
İstekte bulundum,istediğim gibi olmadı.Grafiker arkadaştan istedim,o da cevap vermiyor.Bende buraya konu açayım dedim.Hem seçme seçeneğim çok olur,hem de ilgilenenler olur diye.Teklifim hala geçerli,yapanlara iyi veya kötü teşekkürünü vereceğim :)

CidaLi1

Yeni üye
4 Eyl 2011
50
0
Ben teşekküre karşı değilim,dikkatli oku :) Olması gerek o zaten.Yorum teşekkürü hak ediyorsa,"Teşekkürler" butonuna tıklayacaksın.Millet rütbe almak için butonu kullanmıyor,alta cevap olarak teşekkürler,sağol vb. şeyler yazıyorlar.Neyse muhabbete dönmesin iş :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.