Aviator Oyununda Sinyalleri Nasıl Alıyorlar ?

KontraTC

Katılımcı Üye
16 Ağu 2023
306
5
60
Bazı sitelerin Aviator oyunlarındaki sinyalleri paylaşanlar oluyor bunlar bu sinyalleri nasıl alıyorlar ?

Lihtg

Moderatör
15 Mar 2022
2,056
79
876
lihtgTHT.php
Hocam illaki %1 şekilde açık bulup yapanlar olabilir bunu ama piyasada bulamazsınız diye düşünüyorum. Nasıl çalışıyo konusuna gelirsek kumar sitelerinde belli patlama mantıkları oluyor bunları çözmek tabiiki kolay değil nezaman patlayacağını. Bunu çözebilirsen programını da kodlarsın. Ama dediğim gibi bunu gerçekten yapabilen %1lik kesimdir, onları da kolay kolay bulamazsın.

M

Maltego

Ziyaretçi
Hocam illaki %1 şekilde açık bulup yapanlar olabilir bunu ama piyasada bulamazsınız diye düşünüyorum. Nasıl çalışıyo konusuna gelirsek kumar sitelerinde belli patlama mantıkları oluyor bunları çözmek tabiiki kolay değil nezaman patlayacağını. Bunu çözebilirsen programını da kodlarsın. Ama dediğim gibi bunu gerçekten yapabilen %1lik kesimdir, onları da kolay kolay bulamazsın.
Peki bir şey sorcam bu sınırsız para nerden geliyor kumar sitelerinde

MonoMonsters

Yeni üye
20 May 2022
13
2
yapanda satmaz kendi kullanır :D

Lihtg

Moderatör
15 Mar 2022
2,056
79
876
lihtgTHT.php
Peki bir şey sorcam bu sınırsız para nerden geliyor kumar sitelerinde
Hocam herzaman kasa kazanır mantığı senden alıyor bana veriyor. Sonra senden daha çok alıyor yine bana veriyor, sonra benim de herşeyimi alıyor :D Kumarhanelerde asla kumarhane kaybetmez her kumar oyununda ileriye dönük kasanın kazanma olasılığı daha fazladır. Hele hele slotlarda belli miktar almadan asla vermiyor, hepsi ayarlı.
yapanda satmaz kendi kullanır :D
Aynen öyle

'Albatros

Anka Team Junior
7 Mar 2023
1,355
14
874
anka.html
Algoritma her ''uçup gitti'' yazısından sonra yeni api key benzeri bir kod üretiyor ve buna erişmek neredeyse imkansız, youtube gibi platformlarda gördüğünüz videolar photoshop ile koyulmuş sözde sinyal sistemini tanıtıyor. Hiç uğraşmıyorlar bile siyah bir banner ve üstüne saçma bir font, itibar etmeyin. Üstelik kumarın internette kesinlikle oynanmaması gerekir, çünkü normalde söz konusu olan şans faktörü'nün yerini burada yapay zeka almıştır. (Alıntıdır.)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.