Ayak su toplaması

KATAR

Uzman üye
22 Nis 2012
1,306
0
THT
Bu zamana kadar sorduğum en tuhaf soru olacak fakat sormaya mecburum ;)
bugün camii'den geldikten sonra ayağımın altına ufak bir su toplaması olduğunu gördüm işim gereği dükkana gitmem gerekiyor fakat bu acıyla oraya kadar yürüyemem,
buna çözüm olarak bişeyler sunabilirseniz sevinirim,
teşekkürler,

Reuters

Özel Üye
7 Tem 2013
7,261
4
Reu Island
Öncelikle gecmis olsun tahriş olmuşsa bir kaç gün sonra kendiliğinden geçer geçmezse doktora başvur nemlendirici ayak kremi alman lazım ayakkabıdan felan oluyor kısa zamanda mantar oluşumu başlar :)

BlackWhitexx

Kıdemli Üye
3 Tem 2013
2,789
0
Dokunma hocam kalsın zaten onu vücüt kendisi patlatıyor ve patlatmazsan daha çabuk iyileşir :)

alta pamuk koy baya yara bandıylada sabitle belki yararı olur

deadrow bilgin yanlış ben bunu araştırdım patlattığında daha çabuk iyileşir çünkü dersi elben o üstteki ölü deriyi atacaktır onun yerine sen yaparsan işi kolaylaşmış olur daha çabuk iyileşir(bizzat denendi) fakat çok acır onun içide gul arkadaşın dediğini yaparsan dış dünyanın deriyle etkileşimi %50 oalrak kesilir acı hafifler ama yara bandını fazla tutma çünkü bu seferde nefes alamaz ve iyileşmez

k64

Katılımcı Üye
28 Nis 2012
923
0
glasgow
bak bu soruyu gorunce askerligi hatirladim

en guzeli eczaneden bi pudra la once ayaklarini guzelce yika ve pudrayi yap sabah cikarkende ayni seyi yap ama hergun coraplarini degistir ve mumkun oldugunca havalandir ayaciklarini doktora git sana krem verecek soru su kasinma varmi varsa pudra verecek

aslinda en guzeli ne biliyormusun gunesli yanan bir kumda yurumek

toprakta yurumek yalinayak

uygula anliyacaksin

sadece bir tavsiye

ayaklarindan fazla uzun sure sorunu olan varsa yaz bitmeden kumda mi dersiniz mahhalle arasindami dersiniz nerde olursaniz olun gidin yuruyun ciplak ayakala askerligi gorenler bilir

kolay gelsin

Son düzenleme:

k64

Katılımcı Üye
28 Nis 2012
923
0
glasgow
eyvallah dostum ben askerdeyken koğuşta mantarlı askerlar vardı özel bir sprey sıkıyordu astsubay ama adını hatırlamıyorum :(

salla spreyi yuru kumda toprakta yeterki kuru olsun islak olamasin goruceksin faydasini ondan sonra bana tesekkur karti yollamana gerek yok yeterki sihatine kavus

soylediklerimi yabana atma bazilarina komik gelebilir

kolay gelsin umarim kisa zaman da sagligina kavusursun

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.