Aydan Dünya'nın bu kötü görüntüsü görseniz ne yaparınız

alph4

Katılımcı Üye
15 Eyl 2012
319
0
XQSzH.gif

By habipsana

Katılımcı Üye
3 Ağu 2012
920
0
Hiç birşeye üzülmem ama facemin açık kalmasına üzülürüm o an uzaylılar çalmasınlar sonra. :D Şaka Şaka ne yapacağımı hepimiz çok iyi biliyoruz :D

PusuBey

Yeni üye
9 Kas 2011
41
0
İlk önce yok oluşunu izlerdim sonra otrurdum mutlu anlarımı gozumun onune getırır kaskımı çıkarark bogulup olurdum nıe dersenıız zaten ayda tek astronotum dunya yok olmuş insan olarak tek ben kalmışım olurum ondan ıyı :D

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.