aygıt yoq dio ama hoparlör çalışıo :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

KAMİL17

Katılımcı Üye
4 Şub 2009
365
0
NİĞDE
arkadaşlar kolay qelsn benm pc de bi sorun var ki hiç bi şekilde mantık yürütemedim denetim masası-ses aygıtları dediqim zaman ses ayqıtı yoq dio ama aımp ses oynatma programında müzik dinleyebiliorum :) nası bi çözüm yolu önerirsinz teşekkür ederim :)

magics2

Kıdemli Üye
11 Kas 2011
2,871
0
geldimki
arkadaşlar kolay qelsn benm pc de bi sorun var ki hiç bi şekilde mantık yürütemedim denetim masası-ses aygıtları dediqim zaman ses ayqıtı yoq dio ama aımp ses oynatma programında müzik dinleyebiliorum :) nası bi çözüm yolu önerirsinz teşekkür ederim :)

Drivermax kullan , ses driverını , daha önce de güncel olmayan driverlarını güncelliyor.

KAMİL17

Katılımcı Üye
4 Şub 2009
365
0
NİĞDE
ama driverda sorun olsaydı ses hiç qelmeme qibi bi durum olmaz mıydı bnde müzik çalıo aımp ile normal olarak ama media player ile falan çalmıo ama

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.