Ayin Gecesi Korku Filmi // Afiş Çalışması

Ertugrul'

Basın&Medya Ekibi Deneyimli
22 Mar 2023
1,151
897
Photoshop 🔥
Selamun Aleyküm dostlar bugün kendim ismini koyduğum bir korku filmi afiş tasarımı yaptım sizce nasıl olmuş nereler hatalı nereyi nasıl yapsam daha iyi olurmuş gibisinden eleştirilerinizi bekliyorum. Eleştirileriniz ve yorumlarınız benim için çok değerli.

İMZALI

s88m44c.png

İMZASIZ

flmxaw0.png

kst132

Junior Hunter
12 Haz 2023
919
535
Selamun Aleyküm dostlar bugün kendim ismini koyduğum bir korku filmi afiş tasarımı yaptım sizce nasıl olmuş nereler hatalı nereyi nasıl yapsam daha iyi olurmuş gibisinden eleştirilerinizi bekliyorum. Eleştirileriniz ve yorumlarınız benim için çok değerli.

İMZALI

s88m44c.png

İMZASIZ

flmxaw0.png

Ellerine sağlık canım çok güzel olmuş :)

Gazeteci Şerif

Katılımcı Üye
9 Eyl 2023
309
568
Trablusgarp Cephesi

İMZALI

s88m44c.png

İMZASIZ

flmxaw0.png

Hocam emeğinize sağlık harika olmuş 👏👏

ancients123

Uzman üye
9 Nis 2016
1,723
338

İMZALI

s88m44c.png

İMZASIZ

flmxaw0.png

Filmi ne zaman çekiyoruz :D
dabbedeki karakter
cadı figuru
zombiyi temsil eden el figuru
ormanın hissettirdiği katil hissi
Belli bir konu yok sanırım , çok karışmış ama fena değil
ellerinize sağlık

Ertugrul'

22 Mar 2023
1,151
897
Photoshop 🔥

Par4noiD

Yeni üye
19 Tem 2021
17
4
18

İMZALI

s88m44c.png

İMZASIZ

flmxaw0.png

baya bi güzel olmuş hocam elinize sağlık

Ertugrul'

22 Mar 2023
1,151
897
Photoshop 🔥
Eline sağlık paşam
Teşekkür ederim hocam.
Elinize sağlık güzel olmuş
Teşekkürler Neferian.
Filmi ne zaman çekiyoruz :D
dabbedeki karakter
cadı figuru
zombiyi temsil eden el figuru
ormanın hissettirdiği katil hissi
Belli bir konu yok sanırım , çok karışmış ama fena değil
ellerinize sağlık
Teşekkür ederim. Evet haklısın bende şimdi fark ettim biraz karışmış.

Rebelkan

Blue Team Lider Yrd.
12 Şub 2019
1,843
919
Yaratıcı olmuş 👍 Afişte ayrıca korkudan hariç, gizemli bir hava da esiyor, bunu bayağı beğendim.

Eğer korku filmi izleyecek olsam, bu esen gizemli havadan dolayı filmi kesinlikle izlerdim. Merak uyandırıyor, hem de bayağı bir merak.

Elin içinde dans eden cadının gerçekten neşeli ve zarif bir karektere sahip olduğu da çok şüpheli 😁 Acaba ne yaptı da neyi kutluyor, veya hangi sinsi eylemleri planlıyor. Ben yaptığı baleye kanmadım şahsen🙂

Kısacası süper bir tasarım olmuş

Eline sağlık Ertuğrul 🙂 Kolay gelsin ve iyi çalışmalar.

Son düzenleme:

Ertugrul'

22 Mar 2023
1,151
897
Photoshop 🔥

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.