Ayin Gecesi Korku Filmi // Afiş Çalışması

Ertugrul'

Basın&Medya Ekibi Deneyimli
22 Mar 2023
1,151
897
Photoshop 🔥
Teşekkürler dostumm.
Guzel tasarım eline sağlık
Teşekkür ederimm.
Yaratıcı olmuş 👍 Afişte ayrıca korkudan hariç, gizemli bir hava da esiyor, bunu bayağı beğendim.

Eğer korku filmi izleyecek olsam, bu esen gizemli havadan dolayı filmi kesinlikle izlerdim. Merak uyandırıyor, hem de bayağı bir merak.

Elin içinde dans eden cadının gerçekten neşeli ve zarif bir karektere sahip olduğu da çok şüpheli 😁 Acaba ne yaptı da neyi kutluyor, veya hangi sinsi eylemleri planlıyor. Ben yaptığı baleye kanmadım şahsen🙂

Kısacası süper bir tasarım olmuş

Eline sağlık Ertuğrul 🙂 Kolay gelsin ve iyi çalışmalar.
Hayatımda aldığım en güzel mesajlardan bir tanesi :) Teşekkür Ederim Abim Sağol Var ol.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.