Aylık : E-Dergi 1.Sayısı ÇIKTI!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

TheKar1zma

Özel Üye
1 Eki 2012
9,317
50
-
Merhaba arkadaşlar.
Dergi işine ekim ayında start vermiştik gerek benim özel hayatımdaki bazı sorunlardan dolayı gerekse arkadaşların müsait olup olmamasından dolayı geciktirmiş olduk sayımızı.

Öncelikle stokw ile DeneyimsizDenek arkadaşlarımıza Teşekkürü Borç Bilirim. Gecelerini gündüzlerine katarak dergi ile uğraştılar. ve tamamladılar.

İşte yeni TurkHackTeam.Net aylık dergimizin ilk sayısı karşınızda. İlk sayı olduğundan dolayı geniş içeriğe yer veremedik ancak 2.sayıdan itibaren okumaya doyamayacağınız bir dergi ile karşılaşacaksınız.

Bu yolda destek veren Tüm TurkHackTeam Üyelerine ve Yönetimdeki arkadaşlara teşekkür ediyorum ve sizi dergi ile başbaşa bırakıyorum.

İyi Okumalar ;)

Dergiyi Okumak İçin TIKLAYIN

TheKar1zma
TurkHackTeam.Net Yönetimi

Moderatör tarafında düzenlendi:

stokw

Özel Üye
27 Nis 2014
4,596
69
Umarım beğenilir. çok uğraştık gerçekten deneyimsizle ama çokta eğlendik :)
Önsözde belirttiğim gibi Thekar1zma ve shadow-mavi hocalarımıza çok teşekkürler..

cor-vo

Yaşayan Forum Efsanesi
23 Tem 2013
7,985
1
122
Elinize sağlık, bundan sonraki sayıda bende yardımcı olurum. :)

DeneyimsizDenek

Özel Üye
20 Şub 2011
11,756
90
34
Gökyüzü
Herkese teşekkürler :) İlgi güzel çok sevindim.

Girişte ufak bir hata vardı.Sinan abim uyardı.Azıcık değiştirip baştan gönderdim halletti Herakles abim.ona da ayrıca teşekkür ederim :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.