Aylık : E-Dergi 2.Sayısı ÇIKTI!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

TheKar1zma

Özel Üye
1 Eki 2012
9,317
50
-
Hazır mıyız arkadaşlar :)

TurkHackTeam dergisinin aralık sayısı fırından taze çıktı ve sizlerin huzuruna sunuldu :)

Allah'ın izniyle bu dergi projesini devam ettireceğiz.
Hem bu şekilde THT düşmanları yan gelip yatıyorlar diyenlere çamur atanlara THT'nin hala eskisi gibi olduğunu ve daha fazla üyelerle beraber projeler geliştirildiğini göstermiş oluyoruz. Hem de almış olduğumuz sorumlulukları yerine getirerek reel hayatınızda kişisel gelişimi geliştiriyoruz :)

Sabırsızlıkla beklediğinizi biliyorum. O yüzden;

Karşınızda TurkHackTeam Dergisinin Aralık Sayısı:

TürkHackTeam Dergisi Sayı 2

Bitti mi? Bitmedii :) :)

Ar-Ge PUT ekibimizin değerli yöneticisi TheEos (WarGameS) arkadaşımızın yapmış olduğu "THT Scanner" programını da bu derginin hediyesi olarak siz değerli üyelerimizin kullanımına sunuyoruz.

THT Scanner: TheScanner.rar İndir - Dosya Upload

Yayında ve yapımda emeği geçen;

THT Üst Düzey Yönetimine, Yönetimde hiçbir yardımdan kaçmayan arkadaşlarıma, stokw - DeneyimsizDenek arkadaşlarımıza ve Dergi Kulübüne katılıp dergi için çaba harcayan emek harcayan herkese TEŞEKKÜR EDİYORUM

İYİ Okumalar - İYİ Kullanımlar

TheKar1zma
TurkHackTeam Yönetimi

Moderatör tarafında düzenlendi:

'AnKeBuT

Kıdemli Üye
31 Ocak 2013
4,365
7
Misyon!!!
İki saattir bekliyorum sonunda :D Emeği geçen herkese sonsuz teşekkürler arkadaşlar...

Kullanım videosunu mutlaka izleyin arkadaşlar. Kısa süreli bi net kesintisi oldu o yüzden videoda bi bölümde hata verdi kusura bakmayın :)

Son düzenleme:

DeneyimsizDenek

Özel Üye
20 Şub 2011
11,756
90
34
Gökyüzü
Sonunda :D Heyecandan eridim bittim burada :) Gerçekten önceki sayıya göre daha renkli oldu.Umarım beğenirsiniz.

Ayrıca Dergi Kulübü üyelerime çok teşekkür ederim :) Gerçekten o kadar emekleri var ki dergide :) Elimde hala bir ton makale kaldı kullanamadığımız.Onların hepsini olmasa da büyük bir kısmını sonraki dergiye saklıyorum :)

Son düzenleme:

Köstebek-02

Yaşayan Forum Efsanesi
6 May 2008
15,580
45
Köstebek
Birlik ve beraberlik içerisinde yapılan her emek ve her konu taktire şayandır babacanlarım :) gerçekten her geçen bir ay sonun da daha kalite ve degerli dergiler çıkarmaya ve hem yönetimin hem üyelerimizin ne kadar ilgi ve alakalı oldugunu görmeye başladık misafir üyelerimiz tarafından da panelden baktıgımızda baya yogun bir ilgi görüyoruz sizlerden ricam hem yönetim hemde üyelerimizle fikir alış verişi yaparak daha uzun vadeli bu işi sürdürmenizdir babacanlarım emegi geçen gerek yönetim gerekse üyelerimize sonsuz saygı ve sevgilerimi sunuyorum :)

Başarılarınız daim yolunuz açık olsun babacanlar:)

Son düzenleme:

stokw

Özel Üye
27 Nis 2014
4,596
69
Çok uğraştık, çabaladık, emek verdik. Dün gece sabaha kadar nasıl iyi bişey çıkartabiliriz diye uğraştık ve size sunduk. Dergi yapmak aslında çok eğlenceli bişey bana kalırsa. deneyimsizinde benimde sıkıntılarımız vardı hastalık oldu sağlık oldu ama bi nebzede olsa unutturdu ve yüzümüzü güldürdü. Bu sizlerinde sayesinde oldu açıkcası :) Şunuda yapsak mı ki dedik TheKar1zma hocam sağolsun ne dediysek yardımcı oldu. Hatta sayfa tasarımlarını yaparken deneyimsizle neler yaşadık neler.

Okuduğunuz, okuyacağınız, yazacağınız, destek vereceğiniz için ne kadar teşekkür etsem azdır. :)

Komega

Yaşayan Forum Efsanesi
9 Tem 2013
9,706
6
Dünydn .s
Dergide emeği geçen herkesin eline koluna sağlık iyi iş çıkartmışsınız arkadaşlar tebrik ediyorum keyifle okudum dergiyi gerçekten :) Bu ay ben makalelerim ile dergiye katkı sağlayamadım ama diğer sayıda katkı sağlamaya çalışacağım :)

ßyWick

Uzman üye
13 Eyl 2012
1,960
2
26
Nereye
gittikçe gelişen ve kendini yenileyen bir konu oldu emek harcayan arkadaşları tebrik ediyorum ve çok teşekkür ediyorum başarılarınızın devamını dilerim arkadaşlar gerçekten çok başarılı ve güzel olmuş emeğinize sağlık :) ocak sayısında görüşmek üzere :)

ve üdy den bazı hocalarıma danıştım fakat geri dönme gereği duymadılar dergiyi bastırıp en azından istanbul ve çevresinde bazı bakkal ve kitapçı gibi ufak çaplı dağıtım ve satışına başlasak hem tht ye ek gelir olur bunun için bazı fikirlerim var ve sorumlu olan arkadaşlarla detaylı olarak görüşmek isterim telif hakkı v.b yasal izinler içinde bişeyler yapılmalı şimdiden teşekkür ederim iyi forumlar :)

DeneyimsizDenek

Özel Üye
20 Şub 2011
11,756
90
34
Gökyüzü
gittikçe gelişen ve kendini yenileyen bir konu oldu emek harcayan arkadaşları tebrik ediyorum ve çok teşekkür ediyorum başarılarınızın devamını dilerim arkadaşlar gerçekten çok başarılı ve güzel olmuş emeğinize sağlık :) ocak sayısında görüşmek üzere :)

ve üdy den bazı hocalarıma danıştım fakat geri dönme gereği duymadılar dergiyi bastırıp en azından istanbul ve çevresinde bazı bakkal ve kitapçı gibi ufak çaplı dağıtım ve satışına başlasak hem tht ye ek gelir olur bunun için bazı fikirlerim var ve sorumlu olan arkadaşlarla detaylı olarak görüşmek isterim telif hakkı v.b yasal izinler içinde bişeyler yapılmalı şimdiden teşekkür ederim iyi forumlar :)

Sagol :) Bu tip isteklerinizi en alt kademelere iletin.Biz ustlere gondeririz uygun bi sekilde.Bunu benimle konus bi ara whatsapptan falan :) Ciddi bir sorumluluk alabileceksen belki de olabilir :) Ama dergi isi gorunenden daha ugrastirici cidden :)

Jobs

Kadim Üye
15 Eki 2014
5,122
4
-
Elinize Emeğinize Sağlık :) 2.Çalışmayı İnşallah Tasarımı Beraber Yapıcağız Abi :D :)

Black Mamba

Kıdemli Üye
22 Eyl 2012
2,056
0
İstanbul
gerek grafik tasarım,gerek seçilen konular gayet bilinçlendirici ve hoş olmuş, sıkılmadan okudum.
emeği geçen herkese teşekkürler...
daha nice sayılar çıkarmanız dileğiyle,THT ekibi olarak başarılarınız daim olsun.
saygılar.!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.