Mobil Aynı ağ üzerindeki iphonea neler yapabilirim

Cagatayq

Yeni üye
18 Ocak 2019
13
0
KIBRIS
Merhaba, yukarıda belirttiğim gibi, aynı internete bağlı olduğum iPhone cihaza nasıl erişebilirim (Android kullanıyorum)

x4807

Katılımcı Üye
10 Ağu 2019
985
17
İçindeki dosyalara erişim sağlamak gibi emellerin varsa ios cihaz jailbreak değilse biraz zor. Ancak amacın sadece "bir şeyler yapmak" ise mac filtering gibi yöntemler ile ağdan atabilirsin.

Ariss

Kıdemli Üye
8 Mar 2016
4,583
114
uzay
Merhaba,

Ağ loglarına bakmaktan ve cihazın detaylı bilgilerini görmekten başka bir şey yapabileceğinizi sanmıyorum. Malesef aynı ağda olmanız o telefona erişim sağlayabileceğiniz anlamına gelmiyor.

İyi forumlar dilerim

Cagatayq

Yeni üye
18 Ocak 2019
13
0
KIBRIS
Erişmekten kastım Klasörlerine v.b erişebilmek

aynı wifi üzerinde bulunduğum kişinin iPhone telefonunu kısa sürede olsa alabilirim , başka türlü bir erişim sağlayabilirmiyim bir program veya herhangi birşey yükleyerek

Moderatör tarafında düzenlendi:

sky2222

Katılımcı Üye
17 Nis 2020
487
6
Threadripper
Dostum , bir şey yapabilmek için o cihaz elinde olsa bile jailbreak yüklenmiş olmalı ve o cihaz sen o işlemi yapacağın sürede senin elinde olmalı , SpyNote gibi ratların İOS versiyonu bulunur , ama bulmak çok zor olabilir.... Eğer şaka yapmak istiyorsan aireplay-ng ile Android Termuxdan ağdan kopara bilirsin.Ayrı yeten elinde linux bilgisayar varsa http düşürüp javascript yedire bilirsin , ama söylediklerim ileri seviye şeyler .... Bir hocamızın dediği gibi "İOS kapalı kutudur"

X-Code

Uzman üye
19 Mar 2019
1,855
335
Localhost
Merhaba;

Me-tasploit İle Bunu Yapabilirsiniz. Android Cihaz Üzerinden Yapmak İcin Öncelikle Android Cihazıniza Termux İsimli Terminali Yüklemeniz Gerekiyor. Google Play Store Üzerinden Yükleyebilirsiniz. Akabinde Termux Üzerinden me-tasploiti Kurmanız Gerek. Me-tasploitin Termuxa Kurulumunu Öğrenmek İcin Bu Konuyu İnceleyebilirsiniz. Termuxa me-tasploiti Kurduktan Sonra Aşağıdaki Konuyu İnceleyerek İOS Cihazlar İçin Bir Trojen Oluşturup Bu Trojeni Karşı Cihaza Kurun. Kurduktan Sonra O Cihaza Sızmış Olacaksınız. Sizdiktan Sonra İstediğinizi Yapabilirsiniz;

https://www.turkhackteam.org/apple-ios/1765255-iphone-cihazlara-sizma-islemi-cassport.html

Iyi Forumlar...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.