Aynı gmail adresini klonlayabilirmiyiz ?

pcdelisi152

Yeni üye
20 Haz 2019
9
0
Arkadaşlar bir adet gmail hesabı var bir türlü almayı başaramadım kurbanın bu gmail hesabına aynı anda facebook ve insta bağlı

Şimdi ben bu gmailin aynısı alabilirmiyim bunu gmail kendi sitesinde kabul etmiyor

Şöle anlatıyım size örneğin hedef mailimiz [email protected] bende [email protected] adlı bir mail alabilirmiyim
gmail bunu kabul etmiyor bunun başka bir yöntemi varmı bildiğiniz aynı mail adını veren siteler vs

pcdelisi152

Yeni üye
20 Haz 2019
9
0
bu imkansız dostum maalesef

hayır imkansız değil böyle birşey var örnek vermek gerekirse gmail de şöle bişi var
kurbanın facebook gmail adresi atıyorumm [email protected] bunu almış facebooka eklemiş diyelim
sen facebook tan şifremi unuttum kısmına gelip [email protected] izmir35 gmail.com noktayı nereye koyarsan koy kabul ediyor arattığın zaman aynı hesap çıkıyor ama sıkıntı gmail de bu hesapta almaya çalıştığın zaman bu hesap kullanılıyor diyor araya noktada koysan orjinal hesabı kabul ediyor

mail kombinasyonu için bu siteyi buldum
http://www.sayapro.us/

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.