Aynı IP adresinden iki farklı AdSense hesabı açmak?

bybilisim

Üye
18 May 2016
56
0
California
Arkadaşlar benim halihazırda kullandığım bir YouTube hesabım var ve Adsense hesabımda var. Paramı kazanıyorum, tamam eyvallah. Ancak ikinci bir AdSense hesabı daha açmak istiyorum bunu da Blogspot üzerinden kazanmak için. Sıkıntı olurmu aynı IP adresinden ve aynı bilgisayardan iki farklı adsense hesabını yönetmek?

Ayriyeten YouTube ile alakalı sorularınızı özel mesaj olarak veya buradan yazabilirsiniz.

CH4M3

Uzman üye
19 Ağu 2017
1,926
16
php island
Merhaba değerli üyemiz,
buradaki makaleye göre, buraya tıklayarak veya makaledeki 4. adımı okuyarak ayrı bir adsense hesabı açabilirsiniz.

4) İşim için ayrı bir hesaba ihtiyacım var

Bu durumda, yeni bir başvuru gönderebilirsiniz. Lütfen hesap türünün (bireysel ya da işletme) ve alacaklı adının orijinal başvurunuzdakinden farklı olmasına dikkat edin ve bu alacaklı adına yapılan ödemeleri kabul edebileceğinizden emin olun.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.