Ayşeyi hacklememe tam ramak kalmıştı ki!!!

westside2

Üye
21 Şub 2016
66
0
Biliyorsunuz geçenlerde hack yöntemimi örnek isimlerle anlattım, Ayşe, Ali vs vs konu linki burda:
Kod:
http://www.turkhackteam.org/tht-yardim-merkezi/1391077-bu-hack-yontemimi-nasil-daha-profesyonel-hale-getirebilirim.html
Şimdi dün bu yöntemi daha profesyonel halde domain içeriğinde facebook kelimeside geçecek şekilde Ayşe üzerinde denedim. Kendi fake kız hesabım ile Ayşeyle iletişime geçtim ve link istedi. Fake sayfayı gönderdim ama messengerdan girememiş messengerdan linke tıklamıyor diye gitmiş güvenilir yakın bi erkek arkadaşıyla yani Mehmet ile iletişime geçmiş. Mehmete SSlerle durumu anlatmış.

Fakat bu kendini zeki sanan Mehmet, kıza tavsiyeler vermiş .com la bitmeyen uzantı fakedir bence kesin virüstür sakın linke tıklama diye kızı uyarmış ama gitmiş kendisi o fake sayfadan giriş yapmış. Yani Ayşenin değil de Mehmetin bilgileri elimde şu an. Durumu ve bu tekniği hala tam bilmeyen Mehmet, şifrelerinin birinin eline geçmiş olabileceği ihtimalini bile bilmiyor sadece antivirüsle bilgisayarını taramış ve bi tane trojan çıkmış, onu bu linkle alakalı sanıyor :D

Tabi bu durumların hepsini ben Mehmetin şifresi elime geçince Ayşe ile olan yazışmalarında okudum.

Ulan Mehmet yaktın beni ne güzel Ayşenin bilgileri elime geçecekti domain bile almıştım. Bari olayı kendi tam bilse çözse içim yanmicak. Ama bunu burada bırakmak olmaz devamı için güzel bi strateji lazım.

Şimdi bu olayla ilgili sorularım şunlar:
1. Ayşenin şifresini ele geçirmek için Mehmetin hesabındaki şifreyi değiştirip mehmetin kendi hesabına giremeyişini sağlayıp o şekilde mehmetin hesabını kullanıp ayşeye "linke tekrardan tıkla işte gerçekten de adına hesap açılmış" diye özel mesaj atıp şifreyi elime geçirmeye çalışmam mantıklı mı? Kısacası böyle bir durumda olsanız siz nasıl yol izlerdiniz?
2. Diyelim ki Mehmetin face şifresini değiştirdim, buna rağmen Ayşeden Mehmete mesaj geldiğinde, Mehmetin telefonundaki messenger uygulamasına yine de mesaj ve bildirim gelir mi? Yoksa messenger uygulaması da otomatikman çıkış mı yapmış oluyor, böyle bişeyi hiç test etmedim de.

YENİ PLANI, 8 EYLÜL GECESİ UYGULADIM, SONUCU OKUMAK İSTİYORSANIZ AŞAĞIDAKİ POST'A GİDİNİZ:
http://www.turkhackteam.org/6221717-post17.html

VE ASIL SONUÇ BAŞARILI, :yaho1 İNSTAGRAMI ELİME GEÇTİ AŞAĞIDAKİ POST'A GİDİNİZ:
http://www.turkhackteam.org/6223481-post23.html

Son düzenleme:

Dumledore

Yeni üye
21 Tem 2014
36
0
1.yolu izlemeni tavsiye ederim. Mehmet'in hesabına girdiğinde ayarlardan "farklı cihazlardaki oturumları kapat" gibi bir seçenek vardı. onu yaparsan otomatik olarak hesaplardan çıkmış olur. Ama şifreyi almasın diye gmail ve ya hotmail hesabını da ele geçirmek gerekiyor. Kolay Gelsin :D

westside2

Üye
21 Şub 2016
66
0
1.yolu izlemeni tavsiye ederim. Mehmet'in hesabına girdiğinde ayarlardan "farklı cihazlardaki oturumları kapat" gibi bir seçenek vardı. onu yaparsan otomatik olarak hesaplardan çıkmış olur. Ama şifreyi almasın diye gmail ve ya hotmail hesabını da ele geçirmek gerekiyor. Kolay Gelsin :D

Evet hocam belki maillerin de şifresi aynıdır :D Evet o "farklı cihazlardaki oturumları kapat" seçeneğini de kullanmak lazım.

Peki diyelim ki Mehmetten Ayşeye mesaj atarak Ayşenin de şifresini ele geçirdim ki ona çok güveniyor belli, %90 ihtimalle şifre geçecektir elime :D Ama sonrasında nolacak Mehmetin hesabını çalmış olacağım Mehmet Ayşeye whatsapptan sağdan soldan mesaj atarsa benim hesabım çalındı sen de şifreni acil değiştir filan diyebilir, benim amacım Ayşenin hesabını çalmak değil sadece özel mesajlara bakıp çıkmak istediğim zaman hesaba giriş yapabilmek istiyorum.

SerdarCoruk

Uzman üye
17 Ağu 2015
1,302
8
127.0.0.1
Ayşe'nin şifresini çaldıktan sonra hala girip mesajlarını okumak istiyorsan güzel bir zamanı beklemelisin.

Nasıl güzel bir zaman?

Şimdi Ayşe'ye mesaj attın Mehmet'in hesabından "şöyle şöyle şu linkte tıkla ve profili şikayet et vs. (kendin uydurursun s.m.'yi.) Ayşe ile kendi tarafından bir konuşma başlatmış oldun. Bu arada Mehmet'in şifresini değiştirmeyeceksin. Sonrasında Ayşe linke tıklayıp id ve şifreyi kendi elleriyle sana vericek. Aldıktan sonra kendi başlattığın konuşmaların hepsini tek tek temizleyeceksin. Tahmin ediyorum ki Ayşe ile Mehmet'in daha önceden öyle-böyle bir konuşmaları olacağı için bir konuşma mevcut olucak. Sen girip Ayşe'ye mesaj attığın yere kadar bütün mesajları tek tek temizle, sil.

Burda ki "güzel zaman" şöyle olucak; Sen Mehmet'in hesabına girip, Ayşe ile konuşup Ayşe'nin hesabını alıcaksın. Bu arada ne Mehmet kendi hesabına giriş yapıcak, ne de mesajlarına bakıcak. Birde şöyle bir durum var Ayşe'de Mehmet'i aramıyacak-konuşmayacak. Kısaca sen Ayşe ile konuşurken, Mehmet o zaman dilimi içerisinde Ayşe ile iletişime geçmeyecek.

edit///

Şunuda ekliyeylim;

Mehmet : Çevrim dışı (1-2 saat)
Ayşe : Çevrim içi (1-2 saat)

Durum böyle olması gerek. Sen Ayşe'ye mesaj attıktan sonra hemen dönmesi lazım.

Bunun içinde Ayşe'ye şöyle bir mesaj atabilirsin : "Ayşe napıyorsun? vb." hemen cevap verirse oyununu oynarsın. Deneme mesajını attıktan sonrada mesajı silersin her ihtimale karşı.

Umarım anlatabilmişimdir :)

Bu arada Mehmet'in Facebook şifresini değiştireceksen, değiştirirken sana soruyor zaten " Açık olan oturumlar kapatılsın mı? " gibi bir soru geliyor böylelikle diğer cihazlardan çıkışı yaparsın. Ama bu yolu tavsiye etmem sonuçta Ayşe'nin bir sohbeti var şüphelenebilir, attığın linke de konuşmaya da bakmaz.

Son düzenleme:

westside2

Üye
21 Şub 2016
66
0
Ayşe'nin şifresini çaldıktan sonra hala girip mesajlarını okumak istiyorsan güzel bir zamanı beklemelisin.

Nasıl güzel bir zaman?

Şimdi Ayşe'ye mesaj attın Mehmet'in hesabından "şöyle şöyle şu linkte tıkla ve profili şikayet et vs. (kendin uydurursun s.m.'yi.) Ayşe ile kendi tarafından bir konuşma başlatmış oldun. Bu arada Mehmet'in şifresini değiştirmeyeceksin. Sonrasında Ayşe linke tıklayıp id ve şifreyi kendi elleriyle sana vericek. Aldıktan sonra kendi başlattığın konuşmaların hepsini tek tek temizleyeceksin. Tahmin ediyorum ki Ayşe ile Mehmet'in daha önceden öyle-böyle bir konuşmaları olacağı için bir konuşma mevcut olucak. Sen girip Ayşe'ye mesaj attığın yere kadar bütün mesajları tek tek temizle, sil.

Burda ki "güzel zaman" şöyle olucak; Sen Mehmet'in hesabına girip, Ayşe ile konuşup Ayşe'nin hesabını alıcaksın. Bu arada ne Mehmet kendi hesabına giriş yapıcak, ne de mesajlarına bakıcak. Birde şöyle bir durum var Ayşe'de Mehmet'i aramıyacak-konuşmayacak. Kısaca sen Ayşe ile konuşurken, Mehmet o zaman dilimi içerisinde Ayşe ile iletişime geçmeyecek.

edit///

Şunuda ekliyeylim;

Mehmet : Çevrim dışı (1-2 saat)
Ayşe : Çevrim içi (1-2 saat)

Durum böyle olması gerek. Sen Ayşe'ye mesaj attıktan sonra hemen dönmesi lazım.

Bunun içinde Ayşe'ye şöyle bir mesaj atabilirsin : "Ayşe napıyorsun? vb." hemen cevap verirse oyununu oynarsın. Deneme mesajını attıktan sonrada mesajı silersin her ihtimale karşı.

Umarım anlatabilmişimdir :)

Bu arada Mehmet'in Facebook şifresini değiştireceksen, değiştirirken sana soruyor zaten " Açık olan oturumlar kapatılsın mı? " gibi bir soru geliyor böylelikle diğer cihazlardan çıkışı yaparsın. Ama bu yolu tavsiye etmem sonuçta Ayşe'nin bir sohbeti var şüphelenebilir, attığın linke de konuşmaya da bakmaz.

Uzun ve güzel açıklaman için teşekkürler hocam :) Bunu da düşündüm ama çok iyi bir şans lazım o zamanlama için öyle değil mi? Yani Mehmetin o sırada telefonu yanında olsa ve messengerdan bir bildirim sesi gelse ve baksa, hemen durumu çakıp şifresini değiştirebilir. İş şansımıza bağlı.

Bir de hocam o sırada Ayşenin çevrimiçi Mehmetin ise son bir iki saatte çevrimdışı olduğunu görebilmem, doğrudan anlayabilmem için bir yol var mı facebookta? Malum kendim face kullanıcısı değilim pek bilmiyorum ayrıntılarını.

Bir diğer avantajım daha var, bir önceki konuda anlattığım kişi yani Ali var. Alinin de şifresi elimde. Ali ve Ayşe aynı meslek grubunda, Ayşe Aliye abi diye hitap ediyor ama aralarında öyle çok bi samimiyet yok, yine de Aliden Ayşeye gelecek herhangi bir mesaja da Ayşe güvenecektir. O yüzden ikinci bir koz olarak Alinin hesabı da bu olayların içinde ekstra yardımcı hesap olarak kullanılabilir, bir şekilde devreye sokulabilir.

neye niyet neye kısmet dedıklerı bu olsa gerek :D

:D :D

SerdarCoruk

Uzman üye
17 Ağu 2015
1,302
8
127.0.0.1
Uzun ve güzel açıklaman için teşekkürler hocam :) Bunu da düşündüm ama çok iyi bir şans lazım o zamanlama için öyle değil mi? Yani Mehmetin o sırada telefonu yanında olsa ve messengerdan bir bildirim sesi gelse ve baksa, hemen durumu çakıp şifresini değiştirebilir. İş şansımıza bağlı.

Bir de hocam o sırada Ayşenin çevrimiçi Mehmetin ise son bir iki saatte çevrimdışı olduğunu görebilmem, doğrudan anlayabilmem için bir yol var mı facebookta? Malum kendim face kullanıcısı değilim pek bilmiyorum ayrıntılarını.

Bir diğer avantajım daha var, bir önceki konuda anlattığım kişi yani Ali var. Alinin de şifresi elimde. Ali ve Ayşe aynı meslek grubunda, Ayşe Aliye abi diye hitap ediyor ama aralarında öyle çok bi samimiyet yok, yine de Aliden Ayşeye gelecek herhangi bir mesaja da Ayşe güvenecektir. O yüzden ikinci bir koz olarak Alinin hesabı da bu olayların içinde ekstra yardımcı hesap olarak kullanılabilir, bir şekilde devreye sokulabilir.

:D :D

Evet çok şans lazım bu iş için.
Bildirim sesi için ; https://www.messenger.com/login <- Bu adresten Facebook Messenger'a girerek "bildirim sesini" kapatabilirsin.

Ali'den de deneyebilirsin, hatta Ali'den denemek daha mantıklı. Mehmet'in hesabı da, sende zaten samimi olduklarını ve Mehmet'e güvendiğini söylemişsin. Bence Mehmet her türlü kötü ihtimale karşı bir köşede durabilir. Şansını Ali'den dene bence :)

westside2

Üye
21 Şub 2016
66
0
Evet çok şans lazım bu iş için.
Bildirim sesi için ; https://www.messenger.com/login <- Bu adresten Facebook Messenger'a girerek "bildirim sesini" kapatabilirsin.

Ali'den de deneyebilirsin, hatta Ali'den denemek daha mantıklı. Mehmet'in hesabı da, sende zaten samimi olduklarını ve Mehmet'e güvendiğini söylemişsin. Bence Mehmet her türlü kötü ihtimale karşı bir köşede durabilir. Şansını Ali'den dene bence :)

Messenger bildirim sesi tavsiyesi için sağol hocam çok yararlı görünüyor. :)

Evet hocam senin bu tavsiyen üzerine Ali'nin hesabı ile deneyeceğim ilk olarak hacklemeyi, muhtemelen yarın akşam deneyeceğim.

Peki diyelim ki şöyle oldu, ben Alinin hesabıyla Ayşeye mesaj atsam, iyi bi şekilde ikna edip Ayşenin şifresini ele geçirdim ve sonra bunla ilgili tüm mesajları ordan sildim diyelim, daha sonra mesela aradan uzun saatler ya da birgün geçti diyelim Ayşe tekrar Aliye bu konuyla ilgili sorular sorarsa ya da konuşursa, Ali demeyecek mi "ben sana öyle mesajlar atmamıştım ki biri benim hesaba girmiş hemen şifreyi değiştireyim sen de değiştir" falan. Belki çok takıyorum biliyorum ama düşünmek zorundayım bunları çünkü Ayşenin şifresini ele geçireyim derken Alinin ve Mehmetinkini de kaybedebilirim bu sefer elde hiçbirşey kalmaz :D

Gelişme olursa anlatırsın

Tabi anlatırım, gelişmeleri konudan takip edebilirsiniz.

Konu fazla uzjn :trl ise yarar ama tekrar girmesi gerekecek :)

"ise yarar ama tekrar girmesi gerekecek" bunu açıklayabilir misin tam olarak neyi kastettin hocam?

25 Haz 2016
65
0
Hocam Ayşe açık olduğu vakit kısa süreliğine Mehmet'in şifresini değiştir, bu sırada diğer cihazlardan da çıkış yap. Sonra Ayşe'nin hesabını ele geçir ve attığın linkin yanlış olduğunu söyleyi özür dile, Ayşe'nin bu konu hakkında yazı yazma ihtimaline karşılık bir süre bekle (15 dakika yeter galiba), sonrasında Mehmet'in şifreyi eski haline çevir. İnşallah işe yarar :)

frezetime

Katılımcı Üye
16 Tem 2015
540
1
bu bahsettiğiniz kişiler kaç yaşında? ona göre bir tavsiyede bulunacağımda

SuLeYmAnY

Katılımcı Üye
14 Tem 2015
662
0
NeReYe...
Bide mehmetin telefonuna sen mesajlaşırken bildirimler gelicek ayşe nin yazdıkları mesajlar bildirim olarak mehmete gelecek konuşmaları silsen bile işini bitirip o bildirimler kalır mehmette ve durumu çakar

ayşenin çevrimiçi olduğunda mehmetin şifresini değiştirip ayşeyle işini bitirene kadar zaman kazanırsın işin bitincede mehmet anlarda şifreyi geri almaya kalkarsa zaten onla işin yok alsın onlie olmadığı için anlamayadabilir o zman eski şifresini koyarsın geri ikisininde bilgileri elinde :)

westside2

Üye
21 Şub 2016
66
0
Bide mehmetin telefonuna sen mesajlaşırken bildirimler gelicek ayşe nin yazdıkları mesajlar bildirim olarak mehmete gelecek konuşmaları silsen bile işini bitirip o bildirimler kalır mehmette ve durumu çakar

ayşenin çevrimiçi olduğunda mehmetin şifresini değiştirip ayşeyle işini bitirene kadar zaman kazanırsın işin bitincede mehmet anlarda şifreyi geri almaya kalkarsa zaten onla işin yok alsın onlie olmadığı için anlamayadabilir o zman eski şifresini koyarsın geri ikisininde bilgileri elinde :)

Hocam bişey farkettim bu Mehmet messenger üstünden değil sohbet üstünden mesajlaşıyor. Yalnız messengerın birinden de oturum açılmış onu kapatırsam gitmez değil mi ileti?

Evet dediğin gibi de mantıklı, denenebilir yani. Ama mehmet işte daha sonra her halükarda ayşeyi uyaracak hesabım geçici süre çalınmıştı, ya da ayşe diyecek senden şöyle mesajlar gelmişti filan mehmet de diyecek ben öyle birşey dememiştim hadi şifreleri değiştirelim vs vs. ne karışık işler :yaho1

bu bahsettiğiniz kişiler kaç yaşında? ona göre bir tavsiyede bulunacağımda

Hocam Ayşe 25, Mehmet 30, Ali 45lerde. Buna göre nasıl bir tavsiye vereceksin merak ettim?

SuLeYmAnY

Katılımcı Üye
14 Tem 2015
662
0
NeReYe...
Kardeşim alinin messengerıyoksa sen yaz konuş şifresini değiltirip işin bitince eski konuşmalara göre bi bak eski konuşmalara öle biraz konuş sonra qlinin şifresini aynı yap fark etmez büyük ihtimal zaten online olmadığı bi halde yaparsan işlemi

westside2

Üye
21 Şub 2016
66
0
SONUÇ

Arkadaşlar sonucu anlatacağım size şimdi, işler iyice çorba oldu herşey birbirine girdi olaylar çok karıştı:yaho1:puahSonuç tam olarak başarılı olmadı :( Ama kısmen başarılı oldu da denilebilir elime birşeyler geçti. Biliyorsunuz benim asıl hedef Ayşe'nin gerçek instagram ve facebook profillerine girebilmekti.

Şimdi bu olayda üç karakter var, birincisi Ayşe, sonra bir önceki konuda anlattığım kişi yani Ayşenin meslek grubundan olan ve Ayşenin abi diye hitap ettiği ama çok konuşmadığı Ali var, bir de Ayşenin her halükarda güvenip birşeyler yazdığı Mehmet var. Alinin ve Mehmetin şifreleri bendeydi bildiğiniz üzere. Dün gece uygulamaya geçtim planı.

Ben planı şöyle çizdim ve izledim, aşamalar:
1. Alinin de Mehmetin de o sırada online olmadığından ama Ayşenin online olduğundan emin ol.
2. Alinin şifresini geçici olarak değiştir ve bütün açık oturumlarını öldür, böylece Aliden Ayşeye mesaj atarken, Aliye ileti gitmez.
3. Aliden Ayşeye hazırladığım mesaj kalıbını at fake link ile birlikte. Fakat her ihtimale karşı, (Ayşe Mehmete güvenip danışabileceği için), başka bir tarayıcıda da Mehmetin hesabı açık olsun ki Ayşeden Mehmete mesaj gelirse Mehmetten müdahele edeyim.
4. Olay başarılı biterse biraz bekledikten sonra mesajlaşmaları silerim ve Alinin şifresini eski haline getiririm.

Tabi herşey mükemmel ya da planlandığı gibi gitmedi arkadaşlar, 2. aşamaya geçmiştim yani Aliden Ayşeye mesaj attım, Ayşe "çok teşekkür ederim abi" dedi ama linke giremediğini söyledi, bilgisayarı aç telefondan bazen gözükmüyor dedim gitti bilgisayarı açtı, ama boş sayfa çıktığını söyleyip duruyordu, Aliye "abi arkadaşlarına söyle onlar da şikayet etsin kapattıralım profili" diyordu, hatta Ayşe kendi profilinde bile hatalı olarak linki paylaşıyordu şikayet edin arkadaşlar diye :puah tabi o sırada ne yazık ki nasıl olduysa gerçek Ali faceye girdi oysaki hem şifreyi değiştirmiştim hem oturumlar kapalıydı, demek ki bir şekilde ileti gitti ve Ali mesajlara müdahele ediyordu "ayşe bunları ben yazmıyorum allah allah" diyordu o sırada ortalık baya karıştığı için Ayşe durumu hala çakmıyordu "tamam abi" diyordu ve ben hala linke tıklaması ve giriş yapması gerektiğini söylüyordum Aliden :D Bir gerçek Ali yazıyodu bir ben :puah:puah

O sırada da tahmin ettiğim gibi Mehmete de mesaj atmış, ben diğer tarayıcıdan hemen görüp müdahele ettim, evet fake profil giriş yapmadan gözükmüyor giriş yap şikayet et filan dedim :D :D kız hala boş bi sayfa çıktı acaba virüs olabilir mi filan diyordu, olaya anlam veremedim bir türlü, ama "virüs değil bu sefer gerçekten fake profilini açmışlar gir" diyordum sürekli.

Anlayacağınız kıza iki güvendiği profilden birden sürekli mesajlar attım :D En son Ayşenin kafası baya karışmış olmalı ki face hesabını dondurmuş, hatta Ali de kendi şifresini değiştirmişti mailini kullanarak şifreyi değiştirmiş ve Aliye bidaha giriş yapamadım. Tüm faceyi birbirine katmış gibi oldum :yaho1Olayı uyguladığım sırada baya baya heycanlanmaya başladım ve bir çok pencere ve tarayıcı önümde olduğu için benim bile kafam karışmaya başlamıştı o kadar planlı düzenli gittiğim halde, bu tarayıcıda ve pencerede hangisi vardı ya diye düşünüyodum hatta :D

Tabi sonra gittim baktım ne tür bilgiler geçti elimize diye, bir de ne göreyim çok değişik bir mail ve şifre geçmiş elime, bir giriş yaptım elime geçen hesaba, önce erkek profili sandım. Bu kim ya filan derken bir baktım profilde "sadece ben" gizliliğinde olan bir çok Ayşe fotoğrafı var, kızın fake hesabıymış bu, kendi gerçek hesabıyla giriş yapmayı denememiş bile çünkü kendi hesabına virüs bulaşacağını falan sanmıştır, öyle düşünüyorlardı olayı çünkü.

Fakat bu fake profilde ilginç olan şeyler çıktı, fake profilde ekli olan 4 kız arkadaşı vardı, hepsi de kendi fakesiymiş onu anladım hepsinin duvarında bi tek kendi fake profilinden görebileceği mailler ve şifreler yazılıydı. Bu hesapları bilgileri ve bazı fotoları gizlice depolamak amaçlı kullanıyormuş sanırım, google drive mantığı gibi :D Anlayacağınız elime 3-4 tane fake hesabının maili ve şifresi geçti. Şu anda elimde kızın 3-4 çeşit emaili ve 2 çeşit şifresi var. Gerçek hesabının emailini de biliyorum yalnız elimdeki şifreleri ona girince "eski şifre, yaklaşık bir yıl önce değiştirildi" diye uyarı geliyor maalesef :)

Mehmetten tüm mesajları silmiştim mehmet birşey çakmamış hala şifresi elimde bir de dediğim gibi Ayşenin çeşitli bilgileri elimde, mesela gerçek linkedinine bile giriş yapabildim elimdeki maili ve facedeki fake hesap şifreleriyle.

Ama ne yazık ki asıl hedefim olan gerçek facebook profiline veya gerçek instagram profiline hala sızamadım. Olay Ayşenin lehine işledi, çok şanslı, farkında olmasa da pek birşeyin, öyle ya da böyle gerçek hesabına sızamadım.

İşte olay bu şekilde arkadaşlar, biraz uzun oldu kusura bakmayın. Hala denenebilecek birşeyler kalmıştır, illa ki bir yerlerde açık vardır bence, uğraşmak gerekiyor.

drober

Yeni üye
8 Eyl 2016
19
0
Karakterler okunmayınca Ayşeyi yerini Alphabeyi (Google ın üst şirketi) hacklememe ramak kalmıştı diye okudum heyecanla girdim.

westside2

Üye
21 Şub 2016
66
0
Saatlerdir uğraşıyorum elimdeki çeşitli bilgileri çeşitli kombinasyonlar yaparak çeşitli sitelerde denemeye devam ediyorum arkadaşlar, fakat elime geçen herşey hep yararsız bilgiler oluyor, Ayşenin yan face veya yan fake instagram hesapları falan geçiyor elime sürekli bu denemelerle. Fake hesaplardaki bütün özel mesajları bilgileri ayarları oralardan hangi uygulamalara girilmiş filan hepsini incelediğimi düşünüyorum sonuna kadar.

Şu anda gerçek face hesabı ile ilgili elime geçen bilgiler şunlar:
kullanıcı adını ve hangi telefon numarasıyla o hesaba girilebildiğini biliyorum, elimde olan iki şifrenin de yaklaşık bir yıl önce değiştirildiğini biliyorum. bu şifrelere benzer şifreleri de kendim oluşturup denedim hiç biri tutmuyor. maillerine giriş yapmaya çalışıyorum o da olmuyor, instagram kullanıcı adını biliyorum ama gerçek instagramına da giriş yapamıyorum bu şifrelerle.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.