Az önce 2 PKK'lı An ve An Böyle Öldürüldü :) +18

BlackHatHacker

Uzman üye
21 Nis 2014
1,703
0
Secret
Ciddimisiniz yahu siz?
Siz ne içtiniz de bu kafaya eriştiniz?
Siz insanmısınız yahu , adamlar tamam PKK adam öldürüyor da , adamların öldürülüşünü izlemek , nedir ya?
Siz insan değilsiniz , olamayacaksınız da , dediğim gibi onlar da adam öldürüyor fakat bırakın onların suçu , sizin değil.
Rapor ettim , bir daha böyle konular açılmasın lütfen , bir insanın öldürüşünü izlemk insanlık dışı bir harekettir.

KoyuAdam

Kadim Üye
5 Şub 2012
5,873
14
Namazla dalga geçen, Yol kesen it sürülerinin ölümünü izliyoruz burada. İnsanlık vasfını yitirdiler çoktan. Her tarafı kanımızla sulanmış vatanımızı 1 tane köpek sürüsüne verecek değiliz. Ya bu topraklardan defolup gidecekler. Ya da dağlardaki cesetlerini böyle köpek başları toplayacak.

Mulo56

Uzman üye
29 Ağu 2015
1,158
0
Beyler PKK falan filan ama onlarda bir CAN. Konuşmalarınıza bakın hele nerdeyse halay çekip oynıyacaksınız.Onların da bir Anneleri, Babaları var. Onlarında içleri parçalanıyor.

Unutmayın kimse katil olmak istemez. Olaya biraz İNSANCIL yaklaşın...

Speach'

Katılımcı Üye
20 Nis 2015
589
0
Tokat
Ciddimisiniz yahu siz?
Siz insanmısınız yahu , adamlar tamam PKK adam öldürüyor da , adamların öldürülüşünü izlemek , nedir ya?
Siz insan değilsiniz , olamayacaksınız da , dediğim gibi onlar da adam öldürüyor fakat bırakın onların suçu , sizin değil.
Rapor ettim , bir daha böyle konular açılmasın lütfen , bir insanın öldürüşünü izlemk insanlık dışı bir harekettir.

Haklısın kardeşim bir insanın öldürülüşünü izlemek insanlık dışı bir harekettir ama bunlar insan değil tamammı ben asker çocuğuyum babam bana anlatıyo ben doğmadan 6 yıl muşun dağlarında gezmiş yanındaki asker vurulmuş onlar benim babama kurşun sıkarken acıdımı gebersinler bak elime biri geçsin kulağından anahtarlık yaparım.

yasin1348

Katılımcı Üye
17 Nis 2015
856
0
Burası dağa çıkıpta 2 kürt öldürmekle olmaz sen böyle yaparsın ama bir türk askeri gelir hevesin kaçar

Speach'

Katılımcı Üye
20 Nis 2015
589
0
Tokat
Beyler PKK falan filan ama onlarda bir CAN. Konuşmalarınıza bakın hele nerdeyse halay çekip oynıyacaksınız.Onların da bir Anneleri, Babaları var. Onlarında içleri parçalanıyor.

Unutmayın kimse katil olmak istemez. Olaya biraz İNSANCIL yaklaşın...

Beni küfre sokmaya kararlısınız heralde onların anası babası belirsiz acırsan acınacak duruma düşersin hiç bi yakının şehit oldumu bi şehit cenazesine gidip o ailenin halini izledinmi o polis şehit senin baban olsa insalcıl olalım demezdin gebersinler işkenceyle öldürcen böylelerini tuza batırcan bunları bağıra bağıra gebercekler.

Atalante

Katılımcı Üye
21 Mar 2015
717
0
Levent
sedye bunların neyine getirisinler çöp poşetlerini doldurup atsınlar çöpe, toprağın altı bile fazla bunlara

ᴄʀᴜᴇʟ

Özel Üye
24 Eyl 2013
4,420
56
Ahıska
Ciddimisiniz yahu siz?

Kardeşim şu ana kadar forumda yasak bir harekette veya sözde bulunmadım ama gerçekten ağzımı açtıracaksınız varya.Adamlar 30.000 insanı öldürmüş bugüne kadar sen neyin insanlığından bahsediyorsun.Verdiğimiz binlerce şehitin kanı yerde kalsın o zaman dokunmayalım adamlara hatta doğuda 5-10 il verelim kendi devletlerini kursunlar değil mi.Saçma sapan düşünmeden laf konuşmayın.

Gereğinden fazla merhamet vatana ihanettir.Bu soysuzlara yeterince merhamet edildi zaten.Allah şahidimdir versinler elime şunlardan birkaç tane döve döve öldürmezsem şerefsizim.Ufacık acıma duygusu olmaz içimde.

Son düzenleme:

TheKar1zma

Özel Üye
1 Eki 2012
9,317
50
-
Ciddimisiniz yahu siz?

İNSANLIK DIŞI?

Valla kusura bakma da bu soyu kanı bozukların ölümüne üzülen birisine birşey demem. O veled-i zinalar benim abimi kardeşimi mehmetçiğimi askerimi polisimi şehit edecek bende o kansız soysuzların ölümünü izleyip üzülecem.

yok öyle bir dünya. ŞEHİTLEİRİMİZİN KANI YERDE KALMAZ ve bize üzüntü vermez !

kono

Katılımcı Üye
28 Ağu 2015
533
0
Bu ülkede son terörist ölene kadar bu ülke rahatlığa kavuşmaz...

askeradam09

Kıdemli Üye
2 Şub 2015
2,453
0
Aydın
Herkes tarafını seçmiş kardeşim insanlık dışı olayı olmuyor bu hainler şehrin içine kadar inmişler iyide olmuş keskin nişancı vurmuş bunları gebersin 2 leşten ne olur

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.