Çözüldü Az Önce Foruma Saldırı mı Düzenlendi?

'Unnamed

Uzman üye
15 Mar 2017
1,408
6
Yarım saattir bir yorum atmaya çalışıyorum. 5 kez ''ip detection''a takıldı. 10 dakika sonra foruma tıkladığım halde Google chromenin forumu önbelliği karşıma çıktı. Ardınadan hızlı çalan bir melodi.
Şimdi düzeldi. Giriş yapıp bu konuyu açtım.

Moderatör tarafında düzenlendi:

'Unnamed

Uzman üye
15 Mar 2017
1,408
6
Hızlı çalan melodi?
Foruma Kayıt Olmadan Önce Bir Kere Daha Rastlamıştım Bir Kişi "Lamerler Saldırı Yapıyor" Demişti Bu arada Hızlı Çalan Melodi Nedir ?
Evet, remix tarzı. İlk defa duyuyorum. Şuan cafedeyim. Dosya indirmedim. Şimdi de çaldı durdu. Virüs yedim desem bir şeye tıklamadım indirmedim. Daha önceden indirildi desem, DepFreeze programı kurulu, sağ altta simgesi duruyor.

Son düzenleme:

'Unnamed

Uzman üye
15 Mar 2017
1,408
6
Melodi, arka planda çalışan bir gizil uygulamadan geliyormuş her ne hikmetse. Kaldırdım. Melodinin saldırıyla alakası yok arkadaşların dediği gibi.
Edit:
Aslında sorun programdan da kaynaklı değilmiş. Şu sitede One Piece filmini izliyorum da filmden önce reklam videosu çalıyor önce. Oymuşşş... :)
One Piece 807. Bölüm 1080P HD Altyazılı izle | Dizipub
Konu kilitlenebilir...

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.