Azeriyim Hack Videoları Çekeceğim Türkçem Çok İyi Değil Sorun Olurmu ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Muxtar57

Katılımcı Üye
3 Tem 2014
770
0
Baku
Arkadaslar ben Azeriyim Youtubeye bildiyim konulara ait videolar komyak istiyorum fakat Azerbaycanin nufusu cok az videlarimi cok kisinin izlemesi imkansiz Linux Kurulumlari Linux Sehll gibi konular olursa bunu pek cok kisi izlemez o yuzden derslerimi Turkce cekmek istoyorum zaten azerilerinde cogu turkceyi iyi bilir hemn turkler hem azeriler videolarimdan yararlana bilirler..Fakat Turkce videolar cekersem bunu Turkler anlar yani Turkcem 100% diyil sizce bir soru olurmu? Insanlar beniml alay falan ederler diye dusunuyorum Turcemde sorunlar olursa sizin oneriniz ne? ne yapayim?

Başlık Edit :ShuJaira

Moderatör tarafında düzenlendi:

'Taipan

Kıdemli Üye
30 Haz 2015
3,846
73
Arkadaslar ben Azeriyim Youtubeye bildiyim konulara ait videolar komyak istiyorum fakat Azerbaycanin nufusu cok az videlarimi cok kisinin izlemesi imkansiz Linux Kurulumlari Linux Sehll gibi konular olursa bunu pek cok kisi izlemez o yuzden derslerimi Turkce cekmek istoyorum zaten azerilerinde cogu turkceyi iyi bilir hemn turkler hem azeriler videolarimdan yararlana bilirler..Fakat Turkce videolar cekersem bunu Turkler anlar yani Turkcem 100% diyil sizce bir soru olurmu? Insanlar beniml alay falan ederler diye dusunuyorum Turcemde sorunlar olursa sizin oneriniz ne? ne yapayim?

Saçmalama kardeşim kimse alay edemez. Çok guzel düşünmüzsün. O alay etcekler senin şivene kurban olsunlar.

Muxtar57

Katılımcı Üye
3 Tem 2014
770
0
Baku
Sagol kardes buyuk moral verdin bir turk arkdasim var Skypede cogu zaman konuwuruz dediki 80% Turkce iyi konuwuyorsun yani Turkce forumlarda falan cok zaman gecidiyimden Turkcem iyi fakat yinede Turk olmadigim anlawilir (Turk derken bizde Turkuz yani Anadolu Turku demek istedim )

SuapSs

Üye
24 Ara 2015
110
0
Ankara
Kardeşim sen çek videonu izleyen izler dalga geçenlere de takılma onlar kendini bilmeyen ve çoğu da türkçe'yi doğru konuşamayan kişilerdir.

ANTROPİ

Adanmış Üye
6 Nis 2016
6,277
168
93
root@kali:~#
Kimse bir şey demez ve diyemez kardeşim istediğin gibi videolarını at kötü yorumları asla kafana takma en çok abonesi olan kişilere bile kötü yorum gelir.. zaten kötü yorum gelirse iyi yoldasın demektir

sarperiko

Yeni üye
22 Tem 2013
34
0
Zaten bu tarz videoları izleyecek olan kişiler, videonun kalitesine veya seslendiren kişinin şivesine değil, o videodan verim almaya bakar. O yüzden sorun olmaz. Yolun açık olsun.

thtZulfikar

Katılımcı Üye
6 Ocak 2016
861
0
azerbaycan şivesini çok severim konuşmakta isterim kanal linkini atarsan abone olur herzaman takip ederim bu arada büyük kanallardaki gibi seni eleştirenlerde olacak sevenlerde eleştirenlere takılma sen :) :D

'Marksman

Kadim Üye
8 Ocak 2013
5,400
2
Alay edenler acaba kendileri Türkçeyi iyi konuşabiliyor mu diye sormak gerek. :) Merak etme alay edenler zaten kendilerini bilmez, işe yaramayan insanlardır hiç takma kafana. Sadece şunu önerebilirim Azerbaycan Türkçe'sin de Türkçede olmayan bazı kelimeler var dolayısıyla bunu bilmeden söylersen videoda anlaşılamayabilir. Bunun için Türkiye'de yaşayan bir arkadaşından yardım iste anlamadığı kelimeleri video altında şu dakika saniyedeki şu kelime şu anlama gelmektedir diye not düşersen hiçbir sorun olmaz. :)

ByQwerty

Yeni üye
26 Haz 2016
20
0
İstanbul
senin konuşman ile alay etmeye kalkacak kkişi o zaman izlemesin videonu kednisi yapabilirsen konuşmaya kalksın hiç kimseyi takma sen yoluna bak çek videolarını bi şry diyenen gerekenler ağzının payını vermiş olur

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.