Azure Fatura Ödemezsek?

ByllEmir

Katılımcı Üye
7 Nis 2016
456
0
merhaba :D azure ücretsiz sürüm bitmeden kullandıkça ödeye geçtim ve geçer geçmez 400 tl fatura yazdı :D ödemezsem sorun olur mu millet 10 20 bin dolar fatura yapıyor ama ödemiyor

Moderatör tarafında düzenlendi:

'Türk

Moderasyon Ekibi Direktör Yrd.
5 May 2020
2,420
33
1,490
K E R K Ü K
Cevap: azure bilgisi olan bakabilr mi

tüm phising ve dos saldırılarımı azure üzerinden yapıyorum banada fatura kesiliyor, hiçbirşey olmaz. son gün iptal edersiniz karttan para çekmemesi için.

'Chan

Uzman üye
1 Nis 2020
1,802
19
1,462
Shibuya
Merhaba,

Üye olurken verdiğiniz bilgiler ve kartınız doğruysa dikkat etmenizi öneririm. Geçmişte aynı şekilde kendi bilgileriyle hesap açan ve daha sonra faturayı ödemeyen kişiye azure ulaşarak ödemesini belirtmişti. Bunun dışında hesap farklı bilgiler içeriyorsa ve kullanmaya devam etmiyorsanız büyük ihtimalle devre dışı kalacaktır.

ByllEmir

Katılımcı Üye
7 Nis 2016
456
0
tüm phising ve dos saldırılarımı azure üzerinden yapıyorum banada fatura kesiliyor, hiçbirşey olmaz. son gün iptal edersiniz karttan para çekmemesi için.

nasıl iptal ederim hocam

Merhaba,

Üye olurken verdiğiniz bilgiler ve kartınız doğruysa dikkat etmenizi öneririm. Geçmişte aynı şekilde kendi bilgileriyle hesap açan ve daha sonra faturayı ödemeyen kişiye azure ulaşarak ödemesini belirtmişti. Bunun dışında hesap farklı bilgiler içeriyorsa ve kullanmaya devam etmiyorsanız büyük ihtimalle devre dışı kalacaktır.

hesap kartı oldugu için internet ödemelerini kapattım ve hesapta para yok şuanda

ivandrakula

Katılımcı Üye
30 Eyl 2017
781
0
T Ü R K
azure konusu acılmışken bir soru sorayım bende azureyi kullanmaya başladım yeni 200dolar bakiye verdi ama toplam ne kadar bakiyem kaldıgımızı göremiyorum ve diğer sorum bu azurede statik ıp aldım mysql phpmyadmin sayfasına nasıl girerim acaba?

ByllEmir

Katılımcı Üye
7 Nis 2016
456
0
hesap kartını bankaya kaybettim vs talebinde bulun yenisini almanı öneririm. ödeme zamanı geldiginde otomatik çeker sana bir sürpriz yapar dikkatli ol derim

hesap kapanana kadar internet ödemelerini kapalı tutucam hesap kapanınca istemezler umarım

azure konusu acılmışken bir soru sorayım bende azureyi kullanmaya başladım yeni 200dolar bakiye verdi ama toplam ne kadar bakiyem kaldıgımızı göremiyorum ve diğer sorum bu azurede statik ıp aldım mysql phpmyadmin sayfasına nasıl girerim acaba?
dostum sağda bildirim butonuna basarsan bakiyen gözükür

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.