Azure Hesap Açmak İçin Kart Önerisi?

FL4Z3

Yeni üye
28 Mar 2020
26
0
merhaba, ben bugüne kadar azure ücretsiz deneme hesabı açarken sanal paycell kart oluşturup kullanıyordum fakat bugün paycell kartları
ön ödemeli kart olarak kabul etmeye başladı. bu daha önce olmamıştı ve artık azure hesabı oluşturamıyorum lütfen yardım edin nereden
kart bulabilirim?

Moderatör tarafında düzenlendi:

KlorM

Yeni üye
15 May 2020
1
0
Cevap: Azure hesap açma

İninal sanal kart denedin mi ? veya papara veya herhangi banka hesabınız varsa ordan sanal kart oluşturup silebilirsiniz bazı bankalarda yok ama.

RageUnseen

Adanmış Üye
29 Ağu 2015
6,880
248
İstanbul
Cevap: Azure hesap açma

Diğer sanal kartları kabul etmiyorsa, banka kartı çıkartıp onun üzerinden devam edebilirsin(vadesiz).

Banka kartların da esnek hesap yapmazsan,sanal kart gibi kullanabilir yüklediğin para kadar para çekebilirsin aynı işlem olacak yani.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.