Azure kullandıkça ode

emo4166

Yeni üye
23 Ocak 2019
9
0
Selamun Aleykum öncelikle azurede kullandıkça ode açtım fakat 5 mayısda fatura geliyor bu faturayı ödemezsem eve haciz veya mahkemelik olur muyum sanal kart ile açmıştım kartı iptal ettim 3 tane makina açık herhangi bir mahkemelik veya haciz gibi bir şey gelir mı veya o parayı benden alırlar mı? Veya aboneliği iptal etmeme gerek var mı yoksa devam edeyim mi

Son düzenleme:

emo4166

Yeni üye
23 Ocak 2019
9
0
Nv6_promo açtım.butun vdsleri gecerli ücret 8.076 sanırım

İptal edeyim mı şimdi ben mahkemelik falan olmayalım😄

Moderatör tarafında düzenlendi:

emo4166

Yeni üye
23 Ocak 2019
9
0
5 mayısda geliyor fatura şimdi mı iptal edeyim yokda 30 nisanı falan bekleyeyim mı

Şuan herşeyi iptal ettim eve haciz veya dava gelmez değil mi gerçekten korkmaya başladım birde girerken telefon olarak babamin telefonunu girdim aileme bahsetmedim bu konu hakkında bahsedeyim mı

Moderatör tarafında düzenlendi:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.