B ı L ı ş ı M Y A R A S ı

aytac_onder

Yeni üye
18 Mar 2007
12
0
ankara
SEVGİLİ ARKADAŞLAR

başıma ne iş geldiyse şu bilişim merakım yüzünden geldi yıllarımı bilgisayar başında oturarak harcadım sonunda merakım ileri boyuta sıçradı ve sonunda bir bankanın güvenlik açığını tesbit ettim ama yıllardır bilmeme rağmen uyarmama rağmen bana itibar etmediler bende çözdüğüm ama asla anlatmayacağım sistemle sadece 15 gün içinde 100 bin ytl sözleşmesiz imzasız ölüye kart tahsis ettirdim karşılığında 10 ay yattım. ama pişmanım benim cezaevinden çıkma sebebim hakim bankaları parasını korumakla asli sorumlu olduğuna hükmederek beni tahliye etti.ama ilgili banka hala güvenliği sağlamamış ama ders alacağı yok benden uzak dursun sizdende uzak dursun siz siz olun bilgi birikiminizi banka suçlarında kullanmayın yeni tck çok ağır aman dikkat 18 1/ f -243- 244 /4- 245/1-2-3 maddelerinden hayatınız yanabilir bir msn şifresi çalmak çok basittir dimi aman dikkat 2 yıl hapis cezası var arkadaşlar sizlere uyarım bilişim suçları bürosu sizden ileride hareket ediyor benden söylemesi kendinize dikkat edin (((((bkz :www.haberler.com/baskentte-inanilmaz-dolandiricilik-haberi/ - 108k - bkz:www.gazetesok.com/haber.jsp?cid=26102&haberadi=Mezar_taslarindan_trilyonlar_kazandilar.html - 23k bkz:http://www.hurriyet.com.tr/ucuncusayfa/7696317.asp )))
kendinize ii bakın ........aytaç önder......................

H.c.K

Üye
24 Eyl 2007
82
1
cehennem
:D AMAN DİKKAT Arkdaşlar olmaz lmaz demeyin benim yaşım 16dı geçen sene bi avukatın pc sine girdim girmez olaydım adamda anti hacker varmış bende bilmiyodum sonra ıp mi tespit etmişler.Polisler geldi ailem bizim oğlumuz ne yaptıki ndn alıyosunuz felan filan beni ve pc aldılar.Daha sonra poliler bana 2 şamar atı dedim valla bida yapmıycam abi :D tabi adamlar sadece korkutmak için yaptılar biliyorum ama gerçektende sağlam vuruyolardı.Avukat geldi benlen konuştu işte bu yaptın sana yakışırmı daha yaşın kaç adamda zaten az yumuşaktı saolsun dedim abi valla bidaha yapmıycam.Avukat dediki tmm korkmana gerek yok ama bidaha yapma dedi ifademi aldılar sonra avukatta şikayetini geri çekti şu anda yatsaydım rahat 1 sene yatıyodum içerde oda yaşım küçük die 18 yaşımda olsam 7-8seneden başlıyor

Böyle şeylere Dikkat edin arkdaşlar amannnn...

Son düzenleme:

aytac_onder

Yeni üye
18 Mar 2007
12
0
ankara
BİLGİNİZİ DOĞRU YOLDA HARMACAK LAZIM BEN PC İŞİNE 1994 YILINDA COMMODORE YANİ ATARİ İLE BAŞLADIM HERKES OYUN OYNARKEN BEN TEYP KASETLERİNİ HARDDİSK OLARAK KULLANIYORDUM.ÇOĞUNUN AKLINA GELMEZ BENİ ESAS DAHA ÇOK ETKİLEYEN KEWİN MİTNECK OLDU TANIRSINIZ NE GELDİYSE BAŞIMA ONUN YÜZÜNDEN GELDİ SİZLERE TAVSİYEM İP PROXY DEĞİŞTİRMEKLE PC GİZLENMEZ BUNU BURDA AÇIKLAYAMAM AMA BİLİNKİ KİMLİĞİNİZİ GİZLEMEK İÇİN FİZİKSEL ADRESLER VARDIR. 48 BİT 64 BİT 128 BİT GİBİ V.S BUNLAR LOG OLARAK KAYIT ALTINA ALINIR PÜF NOKTASI BURASI ZATEN BURATI ÇÖZDÜĞÜN ZAMAN PC BAŞINDA NE YAPARSAN YAP RAHAT OL AMA YALNIŞ İŞLER YAPMAYIN SEVGİLİ ARKADAŞLAR ...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.