b0yner modumuzla Röportaj / Heratix

Heratix

Kıdemli Üye
22 Nis 2016
3,254
2
TURAN
Kendinizden bahseder misiniz?

Herkesle Edep ve âhlak çerçevesinde iyi geçinen ve anlaşan biriyim.Burada böyle yazılar yazdığıma bakmayın gerçek hayatta utangaç biriyimdir en büyük problemim bu sayılabilir.Çoğusu eğlencesiz,sıkıcı sıfatıyla tanımış olsada Fıkralar ve Atasözleri bölümünde paylaştıklarımı okuyanlar bilir :)

Turk Hack Team ile nasıl tanıştınız?

Yalan söylemeye hacet yok Facebook Şifre Kırma Programı ararken 2013'te bir konuya rastgelip üye olmuştum :)

Forumda Başarılı olduğunuz bölüm hangisi?

İslam ve İnsan

Kullanıcı isminiz alıntı mı?

Güzel bir soru evet bazıları Boyner firmasıyla alakalı olduğumu idda eder.Fakat uzaktan yakından bir alakam yoktur.THT'ye kayıt olduğum gün Boyner firmasında güzel bir anım geçtiği için onu koymayı uygun gördüm :)

Forumda 1 günlüğüne kimin yerinde olmak isterdiniz?

Yükseklerde pek gözüm yoktur açıkçası ama 1 günlükte olsa Arsenik abinin yerinde olmak isterdim :)[/COLOR][/FONT][/B][/CENTER]

Gerçek Hayatta Yaşadığınız/Düştüğünüz En Gülünç/Utanç Verici Olayı Anlatırmısınız?

Çocukken Otobüsle eve gidiyordum 10 kuruşum yere düştü eğilip alınca oturan yaşlı bir amca bana gülüp 1 TL vermişti.Eve gittim hem parayı aldığıma hem de 10 kuruşu yerden aldığıma utanmıştım :)

En Sevmediğiniz Davranışlar nelerdir?
Utangaçlık​

B0yner modumuzun beni kırmayıp röportaj yaptığı için Teşekkürlerimi sunarım :RpS_biggrin:

Moderatör tarafında düzenlendi:

Zaphkiel

Uzman üye
7 Tem 2015
1,343
0
Api feyspuk patlatapiliyon mu? dan moderatorlüğe :D Ümidinizi kaybetmeyin beyler

BordoBereliHack34

Kıdemli Üye
12 Şub 2016
3,141
0
-
:D Heratix Biraz Daha Geç Kalsaydın b0yner Hocamla Ben Röportaj Yapacaktım Sınavların Bitmesini Bekledim : )

VITALLION

Özel Üye
12 Nis 2013
10,988
30
27
Ellerine sağlık kardeşim :) Bu forumda en çok sevdiğim şeylerden birisidir röportajlar.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.