Babalar günü hediyesi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

'Marksman

Kadim Üye
8 Ocak 2013
5,400
2
Merhaba, babalar günü için güzel bir öneriniz var mı. Birkaç yıldır hep şehir dışında oluyordum dolayısıyla hep uzaktan kutlabildim ve internet üzerinden hediye verebildim. Bu yüzden güzel bir hediye almak istiyorum fakat aklıma güzel birşey gelmedi. Kıyafet tarzı birşey istemiyorum. Biraz daha emek verebileceğim ve sevindirici bir hediye istiyorum varmı önerileriniz?

THROOT

Kıdemli Üye
18 Mar 2018
2,477
28
NEREYE
4-5 paket sigara al :D

şaka şaka saat alabilirsin

Moderatör tarafında düzenlendi:

K3YL0CK3R

Katılımcı Üye
24 Eyl 2016
594
0
25
Ankara
Gömlek mağazalarının çoğunda bir alana bir bedava kampanyası bulunmakta . Hem kendine hem de babana kaliteli gömlek alabilirsin.

Mustafa4518

Katılımcı Üye
18 Mar 2017
295
0
En iyisi kendin ile babanı karakalem ile çiz veya çizdir birlikte olduğunuz bir fotoğrafı.

CrayZCeGo

Katılımcı Üye
30 Eyl 2017
629
1
undefined
Baban ve kendini resmini bir fotorafçıda bastır birleştir büyük bir fotoraf yaptır birtane gözlük al birtane saat bir pantolon bir gömlek kravat babanı mutlu etmek bu kadar kolay :)

NoteBox

Uzman üye
23 Ağu 2017
1,925
1
21
İrlanda
bu dünya da babalık mı kalmış ?

babalar günü hiç olmasa yeterince babasızlık çektik bide babalar gününde çekmeyelim

'Marksman

Kadim Üye
8 Ocak 2013
5,400
2
4-5 paket sigara al :D

şaka şaka saat alabilirsin

Sigara içmiyor zaten :) Giyilecek tarzı şeyleri pek sevmiyorum. Kişisel zevkine göre almasını tercih ederim.

Benim kişisel tavsiyem Baskılı Çakmak Gömlek, Traş Seti, Cüzdan, Saat alabilirsiniz

Bu yorumdan aklıma geldi teşekkür ederim. Uzun süredir traş makinasına bakıyordu. Biraz önce sipariş verdim. Hatta banada lazımdı kendime de sipariş verdim :)

bu dünya da babalık mı kalmış ?

babalar günü hiç olmasa yeterince babasızlık çektik bide babalar gününde çekmeyelim

Böyle düşünmene üzüldüm dostum.

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.