Babylon Professional v7.0.0.13 (Full + Videolu açıklama

EX!

Üye
9 May 2008
86
0
şey arkadaşlar bu programı bende yukledim ama kurmak için tıkladığımda medya player açılıyor nasıl kurabilirim yardımcı olursanız sevinirim

xxxscxxx

Yeni üye
15 Ağu 2007
3
0
arkadaşım emeğine teşekkürler.oğlum için yararlı olacak arada bende sebeplenirim tabi .

zafer71

Yeni üye
30 May 2008
6
0
arkadaslar norton 360, babylon yuklenirken patch'i direk siliyor nortonu devre dışı bırakıp kurdum bu kez de norton devreye girince tekra patch'i ve sözlüğün eklentilerini siliyor, ve trojen horse uyarısı vveriyor. bir öneriniz var mı? yardımcı olabilecek arkadaşlarmın cevaplarını bekliyorum. teşeekkür ederim

zafer71

Yeni üye
30 May 2008
6
0
arkadaşlar yaşayacağınız problemleri sıralıyorum:
1- virüs korumanız pach dosyasının çalışmasına engel olabilir ve silebilir
2- trojen horse, casus yazılım vs. iletisiyle karşılaşabilirsiniz
3- virüs korumanızı kapatıp kurmayı başardığınız taktirde de sözlük çalışmayabilir, yani hiç bir kelimeyi çevirmeyen full(!) bir sozluk programına dönüşür
4- bilgisayarınızdan silmek istediğiniz bayblon dosyalarınıdan bir veya bir kaçını silemeyebilirsiniz

bu sözlüğü bu sitede ve videoda anlatılanlara harfiyen uyarak kurmuş ve sorunsuz çalıştırabilen biri varsa lütfen bunu nasıl başardığını anlatsın. çünkü işe yaramıyor.

sevgilerimle

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.