back track ile tam wifi kırıcam.. ama

alper771

Katılımcı Üye
31 Ağu 2010
544
0
pin numarasını bildiğim halde saldırı yapıyorum

%90 da kitliyor modem kendini
WARNING: Detected AP rate limiting, waiting 60 seconds before re-checking
deli olacam ne yapmam lazım bunun çözümü yokmudur arkadaşalar

BoostersX

Üye
17 Eki 2014
183
22
60 saniyeden fazla deneme & atak yaptğını söylüyor modem seni zaman aşımına almış :) 60saniye sonra tekrar kontrol edin diyor sanırım :) Her zaman pini bilmek işe yaramıyor malesef dün 24 kasım salı 15:00 sularında bir tane tplink wifi şifresiz şekilde ortalıktaydı baktım internet hizmeti var. Hemen modemin arayüzüne girip bir şifre attım ki ne göreyim pin etkin ancak 2 çeşit pin bulunuyor biri o herkesin bildiği 256214 gibi pin diğerinde numara yok protected pin gibi birşey yazıyordu sonra ben şifreyi koydum ancak o pin ayarınıda değiştirerek kırılabilir pini seçtim adam şifreyi değiştirse bile kırmak için kendime bi yol bıraktım :)
Burdan bir ders almanı umuyorum :)

alper771

Katılımcı Üye
31 Ağu 2010
544
0
60 saniyeden fazla deneme & atak yaptğını söylüyor modem seni zaman aşımına almış :) 60saniye sonra tekrar kontrol edin diyor sanırım :) Her zaman pini bilmek işe yaramıyor malesef dün 24 kasım salı 15:00 sularında bir tane tplink wifi şifresiz şekilde ortalıktaydı baktım internet hizmeti var. Hemen modemin arayüzüne girip bir şifre attım ki ne göreyim pin etkin ancak 2 çeşit pin bulunuyor biri o herkesin bildiği 256214 gibi pin diğerinde numara yok protected pin gibi birşey yazıyordu sonra ben şifreyi koydum ancak o pin ayarınıda değiştirerek kırılabilir pini seçtim adam şifreyi değiştirse bile kırmak için kendime bi yol bıraktım :)
Burdan bir ders almanı umuyorum :)

anladım ancak ben hiç bir bağlantı yapamadım

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.