BackDoor Yedim Ne Yapmam Gerek ? // Black Turtle

Black Turtle

Adanmış Üye
28 Ocak 2015
6,614
35
Remote Admin
Merhaba Arkadaşlar Bu Konumda Sizlere BackDoor Yediniz Ve En Hızlı Bir Şekilde Neler Yapmanız Gerek Onlardan Bahsedicem 3 Yol Göstericem Bu 3 Yol Sayesinde Backdoor'dan Kurtulabilirsiniz. Anlatımım Kısa Ama Etkilidir Arkadaşlar , Zaten Çoğunun Ne İşe Yaradığını Bilirsiniz.
1
Regue Killer Programı

Bu Programın Anlatımını Zaten Yaptım Arkadaşlar Baya Etkilidir Hızlı Tarama Atar Ve PC'nizdeki Zararlı Yazılımları Direk Size Gösterir Anlatım Ve İndirmek İçin : http://www.turkhackteam.org/bilgisayar-guvenligi/1167063-regue-killer-black-turtle.html

2
Antivirüs
Pc'nizde Antivirüs Varsa Tam Tarama Atmak Bu Biraz Uzun Sürer Ama Bekliyeceksiniz Artık :) Örnek Antivürüsler : Esed , Avira , Kaspr vs. Hangisi Varsa Tam Taramayı Muhakkat Atın Zaten Tararken Zararlı Yazılım Bulduğunda Direk Siler.​

3
Combofix​
Ve En Son Olarakta Pc'nizi Kapatın Güvenli Modda Açın Combofix Atın Bu 3 Özellikleri Yaparsanız BackDoor'lardan Korunabilirsiniz. Daha Çok Şeyler Var Ama Bu 3 Yeterlidir Aklıma Geldikçe Paylaşmaya Devam Ediceyim.​

Son düzenleme:

H4K3R

Yeni üye
10 Ağu 2015
19
0
root@kali
Abi artık çoğu antivirüs yazilim şirketlerinde bulunan recovery disk ile taratmayi da ekleyebilirsin, kesin cozum :) Ellerine sağlık. .

musileno

Kadim Üye
20 Tem 2007
5,774
3
Elinize sağlık :) yanlız benim tavsiyem, temizlemiş olsanız bile o cihazdan kredi kartı gibi hassas olan bilgileri girmemeniz bir yere.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.