backtrack 5

darkns

Üye
7 May 2013
73
0
backtrack 5 de winrar olarak dosyalar cıkıyor kloser haline cıkardıktan sonra hangi dosyayı cd yazdırma programından çıkartıyoruz?

zxsel

Katılımcı Üye
28 Ara 2008
280
0
İZMİR
Dostum bactrackt ı ındırırken ıso uzantılı olanı ındırceksın

eger ıso uzantılı ıse onu nero ıle kalıbı dıske yazdır dıye yazdırcan bu kadar

bu arada en son surum bactrackt 5r3 onu ındır

Downloads bu sıteden ındır alttakı yazıları doldur dovland de

bu arada sıteye gırdıgınde karsına cıkan dovlandı tıklama sayfadan asagı ın ordakı

kutuları doldur dovland de

elındekı dosyanın uzantısını bılmedıgımız ıcın boyle cevap verıyorum.

ISO DOSYASINI YAZDIRCAN. tekrar basarılar sana....

Son düzenleme:

horanta

Katılımcı Üye
9 Ocak 2013
599
0
Gaziantep
Tamam anlaşıldı dostum senin sorun bence sen winrar kurarken ".iso" seçeneğinide işaretlemissindir yani senin o rar olarak gördüğün zaten iso kalıbıdır öylecede yazdırabilirsin fakat içindi şüphe var ise winrar'ın ayarlarından iso seçeneği kaldırırsanda olur

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.