backtrack-kalii linux-Mint(GNU/Linux) Soru-Cevap Sayfası

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Kadima

Yeni üye
25 Ara 2015
24
0
Selamun Aleykum komutanım

Kali linux kullanıyorum.web hack yapmaya çalışıyorum videolar ve forumda açılan konuları okudum fakat uygularken error veriyor sqmap den başka yapma yolu varmı veya sqlmap hakkında uygulayabileceğim adımlar söyleyebilirmisiniz?

Teşekkürler.İyi forumlar

Jaganvir

Katılımcı Üye
26 Ara 2015
292
1
stalker
Kali Linux' ta sms spoofing tarzı araç var mı ? Kaldırıldı biliyorum ama benzeri bir araç varsa söyler misiniz ?

7x00

Yeni üye
21 Kas 2015
44
0
Antarktika.
Backtrack 5 r3'e nasıl ulaşabilirim ? Resmi kaynak linki mevcut mudur elinizde ? Birde Kali Linux ile Backtrack aynı şey midir farkları nedir ?

AirmoN

Katılımcı Üye
12 Ağu 2015
527
0
Merhaba arkadaşlar;
Linux hakkında eğitim aldım-alıyorum-çalışıyorum, sıkıntı yaşadığınız noktaları konu altından belirtiniz, bende bilgim dahilinde size yardımcı olayım.

Edit by 'Black-VR 7 ;

Merhaba arkadaşlar;
Linux kodlarını mi yoksa programlama dilinimi ogrenmeliyim

Se-ZeR komutanımızın yoğunlundan dolayı kendisi konu ile ilgilenemiyor kendisinden izin alarak bilgim dahilinde sorunlarınıza çözüm bulacağım.İyi forumlar dilerim.
Linux kodlarını mi yoksa programlama dilinimi ogrenmeliyim

dicapr

Yeni üye
3 Ocak 2016
6
0
merhaba ben halil sorum şu back track 5 r3 yada kali linux farketmez çok çok zaktaki bi bilgisayar nasıl hacklenir hnaagi komutlarla internette bakıorum saçma saçma videolar var hani filimlerde oluyo ya apartmanı arabayı falan hackliyolar bunları nasıl yapıyolar tamam filim ama genede gerçeklik payı olsa gerek biraz bilgilendirebilirmisiniz

Deßßus

Katılımcı Üye
12 Tem 2010
377
0
Kepler-452
Merhaba Kardeşim Yardımcı Olacağım demişsin Cok saoalsın Senden bi ricam var ben Kali Linux u Kendi Sitesinden İndirdim Flash'A attıgımda CD rom u görmedi diğe yüklemiyor USB den atmam lazım CD room Gözükmedigi İçin Sistem Yüklemiyor Yardımcı Olursanız Cok Sevinirim

Şimdiden Teşekkürünü veriyorum

H2ck1r

Uzman üye
10 Ara 2015
1,195
3
Arkadaşlar Virtual Box'a Kali Linux Kurarken 87%'ye Falan Gelince Error Veriyor. Bu Yüzden Saat 8'den Beri Kurmaya Çalışıyorum Ama Kurulmuyor. Her Seferinde Hata Veriyor. Nasıl Hatayı Çözücem ?
Kurmaya Çalıştığım Yer D: Ve 120GB Boş Alan Var. Ne Yapabilirim ?
[+]Ayrıca Hem Install Hemde Graphical Install Denedim Ikisindede Aynı Hatayı Veriyor.Hatanın Resmini Internetten Buldum Hata:

Kali Installerror - Hızlı Resim

Skypem : BowProDX ~ H2ck1r

Skypedende Yardım Edebilirsiniz Herkese Şimdiden Teşekkür Ediyoum Arkadaşlar.

Centos 8

Uzman üye
14 Eki 2015
1,052
1
İstanbul
merhaba ben halil sorum şu back track 5 r3 yada kali linux farketmez çok çok zaktaki bi bilgisayar nasıl hacklenir hnaagi komutlarla internette bakıorum saçma saçma videolar var hani filimlerde oluyo ya apartmanı arabayı falan hackliyolar bunları nasıl yapıyolar tamam filim ama genede gerçeklik payı olsa gerek biraz bilgilendirebilirmisiniz

O kadar kolay değil . Ama armitage aracı ile hedef sisteme sızabilirsin .

Centos 8

Uzman üye
14 Eki 2015
1,052
1
İstanbul
Arkadaşlar Virtual Box'a Kali Linux Kurarken 87%'ye Falan Gelince Error Veriyor. Bu Yüzden Saat 8'den Beri Kurmaya Çalışıyorum Ama Kurulmuyor. Her Seferinde Hata Veriyor. Nasıl Hatayı Çözücem ?
Kurmaya Çalıştığım Yer D: Ve 120GB Boş Alan Var. Ne Yapabilirim ?
[+]Ayrıca Hem Install Hemde Graphical Install Denedim Ikisindede Aynı Hatayı Veriyor.Hatanın Resmini Internetten Buldum Hata:

Kali Installerror - Hızlı Resim

Skypem : BowProDX ~ H2ck1r

Skypedende Yardım Edebilirsiniz Herkese Şimdiden Teşekkür Ediyoum Arkadaşlar.

vmware üzerine kur .

http://i.hizliresim.com/jVL3aJ.png vmware ile kaliyi kurarken böyle hata alıyorum ?

tekrar indir iso dosyasını .

Selamünaleyküm Hocam kali linux'da fake sms yollamak için eski sürümlerden hangisi gerekiyor ?
Birde nasıl yapacağım sms gönderme işlemini ?

en eski sürümü kullansan bile artık çalışmaz .

linuxta sql açığı nasıl bulurum ve index atarım bide netstat -n komutuyla facede konuştuğumuz kişinin ip adresini alabiliyoruz windowsta linuxta bunu terminalden nasıl yapabiliriz

hayır facebook dan ip bulamazsın ancak link atarsın face bir server dir ve öyle bir açık yok sen o komutu girdiğin zaman facebook sitesinin serverinin yani büyük dev makinelerinin ip adreslerini bulursun ancak .

kali linuxla sitelere nasıl ddos atabilirim ?

bulduğun bir script mi kuracaksın yoksa kendi araçlarınımı kullanacaksın dos ddos için slowloris iyidir dostum . ama ddos çok kişi ile olur eğer tek kişi ile yapıcam dersen ona dos demeliydin . ve dos saldırıları artık gelişmiş firewall yazılımları ile engelleniyor . Ama yinede botnet tercih ederim .

O kadar kolay değil . Ama armitage aracı ile hedef sisteme sızabilirsin .

O Adımı Geçemiyorum Kurulumu Bitir Dediğimde Sistemin Kurulması Gerekiyor Diyor

kali 2.0 kurma hala hataları var win 10 gibi .

Kali Linux' ta sms spoofing tarzı araç var mı ? Kaldırıldı biliyorum ama benzeri bir araç varsa söyler misiniz ?

hayır . Yani anlamadım nasıl benzeri birşey ? gene sms atan ise hayır onlar yasaklandı benzeri bir araç yok .

1 - ) 16 gblık flash diske şu an kali linux kuruyorum. Normalde linux mint kullanıyorum (1 aydır :D )

İnternette okuduğum belgelere göre kullandıktan sonra flashı çıkardığınızda yaptığınız bütün işlemler siliniyormuş.Fakat ben kayıt edilmesini istiyorum. Yani flashı çıkarmadan önce indirdiğim dosyalar yaptığım düzenlemelerin durmasını istiyorum. Bunu nasıl yapabilirim ?

2 - ) Linux üzerinde java kodlayabilir miyim ? Yani .NetBeans platformu var mı ?

EDIT : Flasha kurulumu bitirdim ve biostan usb yi sectim fakat acilirken siyah ekran veriyor.

Eğer kali linux kuruyorsan pek sıkıntı olmayacaktır eğer hacikng için kullanacaksan pentest yani sızma testi araçları kendi içinde bulunacaktır yani bu sayede pek sıkıntı çıkmaz bana kalırsa .

arkadaşlar, bactrak r3 de anonimlik nasıl sağlanıyor.ıp,net mask,ağ geçidi nasıl gizleniyor.

tor ağı kullanarak linux üzerinde yüksek gizlilik sergileyebilirsin . windows da tor kullanırsan gene izler burakırsın ama linux da kullanırsan sadece işletim sistemini tespit edebilirler diye biliyorum .

[url=http://hizliresim.com/VLJbbZ][/URL]
böyle bi hata alıroyum. isoyu kabul etmiyor.

O bir hata değil next diyerek geç .

S.a beyler mini kali linux indirdim burdan nasil kuracam??

cd burner xp adlı exe yazılımı ile dvd ye boot ederek kurabilirsin dosyaların silinmesin istiyorsan yeni bir disk aç bilgisayarında her pc açılınca linux mu açılsın windows mu açılsın diye soracaktır .

Son düzenleme:

rambo23100

Üye
25 Eki 2014
55
0
phy0 wlan0 mac80211_hwsim Software simulator of 802.11 radio(s) for mac80211
phy1 wlan1 mac80211_hwsim Software simulator of 802.11 radio(s) for mac80211
hocam wireless kartımı görmüyo laptobumun herşeyi yaptım enson bu noktaya geldim wifi bulmuya işşa adptör mü alacam kali linux için (qualcomm Atheros AR9485WB-EG Wireless Network Adapter) wirelees kartım bu bide wifi adaptörü önerisinde bulunur musunuz dark rangemax nasıl yada başka var mı önereceğiniz teşekkürler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.