backtrack-kalii linux-Mint(GNU/Linux) Soru-Cevap Sayfası

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

freesteen

Yeni üye
5 Ocak 2016
1
0
arkadaşlar kali linuxta şifre bulma komutu verdikten sonra warning: Failed to assoclate with bss şifresi ve kullanıcıadı yazıyor öyle kalıyor nedendir acep

darkhacker11

Yeni üye
5 Ocak 2016
2
0
siteye index atma

1

arkadaşlar ben bir tane gıcık olduğum siteye index atmak istiyorum tr.gg uzantılı yardım edermsiniz site açıldığında arkada benim isteğim müzik çalcak ve ana ekranda istedeğim resim çıkcak yardım edebilcek var mesaj yazsın yada cevappalsın lütfen

YasinG64

Yeni üye
1 Ocak 2016
33
0
Usta ben kali linux 2.0 kurmaya çalışıyorum vmware üzerinden sistem kuruluyor bölümünde hata alıyorum sistem kurulamadı şeklinde

BerkantCorleone

Yeni üye
5 Ocak 2016
13
0
Kaç Çeşit Linux Programı Vardır?
ör: kali , backdoor,...
Bunların özelliklerini ve ayrıcalıklarını açıklarmısınız?

scoobyy

Katılımcı Üye
24 Eki 2015
665
0
Backdoor, farkedilmezse çok tehlikeli bir şeydir şey örnek vererek anlatayım mesela bir sitenin ftp'sine ulaştır kontrolün altında bu siteye backdoor adlı bir exploit yerleşitiriyorsunuz sonra bu backdoor size istediğiniz tarih ve zaman diliminde sitede arakapı açıp admin paneline ulaştırıyor. Ve daha bir çok güzel şeyler

NEW STYLE

Kıdemli Üye
20 Nis 2014
2,394
3
nereye
Virtualboxla kalilinux 2.0 kurdum kac zamandir ugrasiyom tam ekran yapabilmek icin malesef bi sonuca varamadim.:( yardimci olursaniz.:)
onceden tesekkurler.:)

themagicword

Kıdemli Üye
8 Tem 2014
2,068
2
Arkadaşlar kali linux kurulum yaptım sorunsuz bir şekilde.Ancak tek sorun wifi adaptörümü görmüyor ? Bunun için ne yapabilirim ilgilenenlere şimdiden teşekkürler :)
QZQkjr.jpg

bJyOPn.jpg

PPn4o8.jpg

Son düzenleme:

mrreaction

Yeni üye
24 Ara 2015
3
0
Arkadaşlar eğer daha önce sorulduysa ve cevaplandıysa kusura bakmayın 54 sayfa var bakamadım hepsine. Linux işletim sistemi kurulu. TP-LINK WN722N network adapter ım var ama airmon-ng komutunu kullandığımda wlan0 yazması gerekirken hiçbir şey çıkmıyor. Ne yapmam gerek? Bu konuda her türlü bilgiye açığım. Şimdiden teşekkürler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.