backtrack virtual machine kurulumda donukluk

RierKinG

Üye
11 Şub 2012
72
0
Merhaba backtrack 5 r3 wmware 11 e kurdum makine açılıyor sonra başlangıç ekranında sabit kalıyor 15 20dk bekledim fakat hiç bir değişiklik olmadı kurarken 1 uyarı mesajı aldım galiba ondan kaynaklanıyor ama pek bir bilgim yok yardımcı olabilirseniz sevinirim.

RierKinG

Üye
11 Şub 2012
72
0
iso ile yükleyemedim daha sonra wm sini indirip kurdum elimde msi cx-61 2pc var realtek ekran kartlı var airmon-ng yazınca kartı gormüyör acaba karttan dolayımı ?? ekstra birşey yapmaya gerek var mı ?? bt5r3-gnome-32 yükledim

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.