backtrack5

mooniron

Yeni üye
24 Eki 2012
10
0
backtrack5 kurdum.wireless adaptörü inca ıuwa-150 yi kuramıyorum.kutusunun üzerinde backtrak3 desteği yazıyor.bu yüzdenmi kuramıyorum.yardım ederseniz sevinirim.ayrıca backtrack3 de aradım buldum.ama linkler hep kırık.wirelees şifrelerini kırmak istiyoırum.eğer adaptör backtrek5 i desteklemiyorsa backtrack 3 bulmama yardım edermisiniz.flaştan yüklemek istiyorum.

mooniron

Yeni üye
24 Eki 2012
10
0
dostum.ilgine teşekkur ederim.videoyu inceledim.ama bu backtreck5 kurulumu ile ilgili.ben kurulumu çözdüm.bununla bir sıkıntım yok.ben wireless adaptörünü tanıtamıyorum.bana şu hatayı veriyor. error number:0x80040707 desciption:dll function callcroshed:instapi enumeratedevice setap will now terminate. backtrack 5 yükledim.cihazın kutusunda backtrack 3 destekli yazıyor.problem bumu.? eğer buysa backtrack3 usb destekli bulamıyorum.yardım edersen sevinirim. teşekkür ederim.sorunlarımı bir an önce halledip wireless şifrelerine gömülmek istiyorum...:)

0x00

Yaşayan Forum Efsanesi
10 Ocak 2011
7,959
8
Kutusunun üzerinde BackTrack uyumludur yazıyorsa, içerisindeki belgelerde kurulumu ve sürücüsü de verilmiştir diye düşünüyorum. :) BackTrack 3 uyumlu olması sorun değil. 3'te çalışan 5 te de çalışacaktır.
Acaba usb arayüzünü mü tanımadı sistem? :RpS_unsure:

mooniron

Yeni üye
24 Eki 2012
10
0
varsayalim usb arayuzunu tanimadi system.ne yapmam gerekiyor tanitmam icin.ama usb klavye ve mause kullaniyorum.arayuzu tanimasa bunlarida kullanamam diye dusunuyorum.benimki sadece tahmin.tabiki tecrube sizlerde.bana yardim ederseniz sevinirim.

mooniron

Yeni üye
24 Eki 2012
10
0
driver i var.kutudan çıktı.ama error number:0x80040707 desciption:dll function callcroshed:instapi enumeratedevice setup will now terminate bu hatayı veriyor.bu hatanın ne olduğunu biliyormusun.

mooniron

Yeni üye
24 Eki 2012
10
0
ok.otomatik kurulum yaptırıyordum.backtrak uzerinden çalıştığım için yapardiye düşündüm.driver diye bir klasör gördüm.içindeki senin bahsettiği uzantı adı.adı bu
DPO_RT3070_LinuxSTA_V2.3.0.2_20100412.bz2

bunu tıklayınca open with diye bir pencere açılıyor.oradan hangi programı çalıştırmam lazım.bir sorunda bu çıktı başıma :)örneyin google crome indirdim.yine aynı sorunla karşılaştım.dostum.open with penceresinden hangi program altında çalıştırmam gerek biliyormusun.hepsini denedim ama çözemedim.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.