Bağımlılık Yapıcak Online Oyun Öneri

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

MadloveReyiz

Katılımcı Üye
14 Tem 2013
738
0
Arkadaşlar League of legends oynuyorum ama feederciler yüzünden oyundan yavaş yavaş sıkılmaya başladım.

Bu nedenle eğlenebiliceğim, beni sarıcak bir online oyun arıyorum. Türkçe dilinde olursa benim için daha iyi olur Fikir ve Önerilerinizi bekliyorum

alpingo23

Üye
16 Haz 2014
216
0
feederlar yüzünden oyunu bıraktım diyenler bence bahane buluyor, sanki sen her oyun pozitif skorla oynuyorsun ? Zaten bir lanede biri feedler diğeri kazanır yani basit bi mantık bu.. oyunu iyi oynuyorsan her türlü kazanırsın maçı

Raphers

Adanmış Üye
31 Ağu 2014
7,286
5
System.Net
Ne kadar hoşuna gider bilmiyorum da Nostale bir denemelisin. Başlarda biraz sıkıcı gelebilir ama bir 36 level ol oyunu bırakacağını hiç sanmıyorum :)

Drajin Kagen

Katılımcı Üye
22 Tem 2013
497
0
PaşaBahçeden
S.a bende Lol oynuyorum Lig. Dia 4 sıkıldım artık arkadaslar çoluk çocuk sarmıyo hep aynı şeyler aynı map aynı hero

Knight' USKO ya yönelecem benimle birlikte başlamak veyahut birlikte zaman geçirebileceğimiz arakdaşlar varsa özelden ulaşsın enazından zaman geçsin ve birbirimizi sıkmayalım bir oyunu tek başına oynarsan çabuk sıkılırsın ama arkadaş ortamı olunca farklı ve zevkli oluyor. :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.