Bağlandığım Wifi Ağında Kendimi Nasıl Gizlerim

ogulcan954

Uzman üye
20 Ağu 2010
1,290
0
Merhaba, daha önce bizim internetin şifresini bulup bağlanan kişinin wifi şifresini şimdide ben öğrendim :D ama kötü bir şey yapmayacağım sadece benim internetim gittiğinde onunkine bağlanacağım. fakat benim bağlandığımı hiç bir şekilde öğrenmemesi lazım. Bu gizliliği nasıl yapabilirim?

Başlık Edit : ShuJaira

Moderatör tarafında düzenlendi:

Petroff ``

Kıdemli Üye
6 Haz 2014
2,257
1
dostum kendini gizliyemezsin diye biliyorum çünkü modem panelden kimin bağlandığı hangi cihazlar daha önce bağlanmış felan bunun logları duruyor diye biliyorum ben.

S4R3N

Uzman üye
6 Haz 2016
1,038
1
dostum benim bildiğim kadarıyla mac adresini hiçbir şekilde değiştiremezsin 8 bitlik adres yalnız şey diye bilişyorum anca kablosuz wifi kartını çıkarıp da başka bir tanesini taktığın zaman anca öyle değişir eğre garantisi yoksa cihazın al 10 tane wifi mac kartı habire hackle ağlara sız

S4R3N

Uzman üye
6 Haz 2016
1,038
1
kardeş bak diyom sana proxy kullanma o ağdan hack yapacağın fln olr yaparsın sonra o proxy sahibine senin ip adresin gittiği için onun elinde olur ve istediği zaman da polise verebilir seni eğer o ağdan bilişim suçu işlersen ama o proxy sahibi ağ sahibinin haberi olmazsa sıkıntı yok kardeş

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.