Bağlanılan IPden veritabanını bulmak

gl0balfox

Üye
9 Tem 2019
228
0
Oynadığım bir online oyuna bağlantı hatası verirken "Cant find website" adında bir hata veriyor.Kullanıcı bilgilerini belirli bir websitede sakladıklarını düşündüm oyuna girdiğim anda bağlandığım IP adreslerinden veritabanını veya yukarıda bahsedilen "bulunulamayan website"yi öğrenebilir miyim?Oyunun yazılımı oldukça kötü basit bir teknik kullandıkları düşünüyorum.Wireshark kullanmayı düşündüm ama ne yapmam gerektiğini bilmiyorum.Yardımcı olur musunuz?

derappa

Yeni üye
23 Tem 2010
40
0
Bulduğun ip adresinin webtarayıcıya xxx.xxx.xxx.xxx:80 şeklinde yaz entere bas bir websitesi açılıyor ise o ip sistem üzerinde bir web site barındırıyordur.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.