Bağlantı Gitmemesi İçin Önlemler?

Evilseed

Uzman üye
4 Haz 2014
1,041
0
Merhaba Arkadaşlar Ben 5-6 ay önceye kadar rat uğraşıyorum 20 kurban kastım diyebilirm hem njrat kullandım hem darkcomet kullandım şimdi tekrar rat işine başladım darkcomet ile kurban kasmaya başladım fakat ben eskiden rat kullanırken kurbanlar en fazla 2 hafta dayanıyordu sonra bağlantıları gidiyordu birdaha gelmiyordu karşı tarafda anti-virüs yok ve yüklemediği halde gelmiyordu aynı şeyi tekrar yaşamak istemiyorum sorun benden kaynaklı büyük ihtimal bu durumdan nasıl korunabilirm?

plas1211

Katılımcı Üye
12 Ağu 2015
888
0
Kurbanları farklı ratlara aktararak depolayabilirsin.

Google amcada ratlara kurban aktarımı, darkcomet kurban takas gibi kelime gruplarını yazarsan çıkacaktır. (Forumda bununla ilgili konu vardı sanırsam. Araştır :) )

Evilseed

Uzman üye
4 Haz 2014
1,041
0
Her şey olabilir. Port sorunu, framework sorunu, msconfig'e eklenememe...
Defender da bir koruma sağladığı için siliyor olabilir.

port sorunu olduğunu sanmıyorum ve framework sorunu nasıl oluyor ? msconfig e eklenmese 2 hafta değil 1-2 dayanmaz defender işi ise sadece banamı denk geliyor darkcomet videoları izliyorum adamların 200-300 user var onlarda benimki gibi olmuyor

plas1211

Katılımcı Üye
12 Ağu 2015
888
0
port sorunu olduğunu sanmıyorum ve framework sorunu nasıl oluyor ? msconfig e eklenmese 2 hafta değil 1-2 dayanmaz defender işi ise sadece banamı denk geliyor darkcomet videoları izliyorum adamların 200-300 user var onlarda benimki gibi olmuyor

İzlediklerin crypter programlarıyla yaptıkları virüsü şifrelemişlerdir. Bu yüzden antivirüsler bulamıyor. Frameworkten kastettiğim şey sistemlerde hata verme olayı.

Crypter ile şifrele öyle dağıt. Gitmeyecektir.

Edit: Farklı ratlar ara. Kişilerin onayladığı.

Evilseed

Uzman üye
4 Haz 2014
1,041
0
İzlediklerin crypter programlarıyla yaptıkları virüsü şifrelemişlerdir. Bu yüzden antivirüsler bulamıyor. Frameworkten kastettiğim şey sistemlerde hata verme olayı.

Crypter ile şifrele öyle dağıt. Gitmeyecektir.

Edit: Farklı ratlar ara. Kişilerin onayladığı.

crypter kullanmıyorum ve crypterlerdede başlatma sorunu oluyor pc yeniden başladığında bağlantı gelmiyor

en stabil ratlardan birisi darkcomet olduğu için onu kullanıyorum

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.