Bağlı olduğum ağda ağı dinleme, girilen adresleri yada sayfaları görme yardım lütfen.

Cihan300

Yeni üye
16 Tem 2007
30
0
Arkadaşlar aslında sorum çok basit daha önce de ciddi bir araştırma yapmıştım sonuca ulaşmadı belki yeni fikirler elde edebilirim. Durum şu modem tarafıma ait değil (yani elimin altında değil) ama panel şifrelerini biliyorum, ayrıca aynı wireless ağına bağlanıyorum şifresini biliyorum. Bu ağ üzerinden giriş yapılan adresleri görmek istiyorum yada ne bilim girilen kullanıcı isimleri yada bir nevi ağ keylogger gibi birşey istediğim şey. Bağlı olduğum ağ üzerinden yapılan işlemlerin kayıtlarına ulaşmak istiyorum diyelim. Bunları hangi programlarla yapabilirim. Böyle birşey mümkün olabilir mi ?

Bu arada telefonlardan yapılan girişlerde bunlara dahil.

Liebe55

Uzman üye
24 May 2016
1,659
0
39
Unmöglichkei
Yardım merkezinde bu kadar konuya hakim kişi yok daha öncesinde çok kez açtım zaten. Sürekli yardım merkezi demeniz ilginç. Konu network ile alakalı. Yardım merkezinde takılan adamların hepsi hala fake mail, Bu laptop u almalı mıyım?, mavi ekran hatası, takipçi kasma botu peşinde. Kime neyi sorayım ki ?

Burasının içerikli konuların açıldığı bölüm olduğunun farkında varmalısın öncelikle. İkincisi ise arkadaşın dediği doğru bir sorun yaşadığında orası tek odak noktası. Soruna gelincede onun bilgisayarına gmail hesabınla oturum aç bu şekilde kontrol sağlayabilirsin.

Cihan300

Yeni üye
16 Tem 2007
30
0
Doğrudur konuyu oraya açmam gerekli olabilir ama konuyu oraya açmış olsaydm şuan bu bilgilere sahip olamayacaktım benimde demek istediğim buydu. Neyse arkadaşlar cevap verenlere çok teşekkür ederim yararlı bilgiler ufak bir araştırma yaptım üzerine gidicem.
Neyse madem konu ihbar edilmiş bende evi terk edeyip ufaktan paranoya hayatına geçeyim
:)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.