Mobil Bağlı olduğum wifi şifresini öğrenme

Birisio07

Yeni üye
21 Eki 2020
12
0
Arkadaşlar benim telefonumda bağlı oldum wifinin sifresini bulmam gerekiyo yardimci okurmusunuz
Komsunun wifisi sifre sini unuttum ama telefonum bağlı bir sekilde bulmama yardimci olurmusunuz

AltayCyber

Coder Life'
1 Ara 2018
605
22
Kafkasya
Arkadaşlar benim telefonumda bağlı oldum wifinin sifresini bulmam gerekiyo yardimci okurmusunuz
Komsunun wifisi sifre sini unuttum ama telefonum bağlı bir sekilde bulmama yardimci olurmusunuz

Merhabalar,
Bağlı olduğunuz Wi-Fi ağının parolasını görebilmeniz için, cihazınızda ROOT yetkilendirmesinin olması gerekir. Bunun yanı sıra da modem arayüzüne giriş yapabilirseniz (Kullanıcı tarafından değiştirilmemiş ise) şifreyi öğrenebilirsiniz. Ben çoğu durumlarda, rootsuz telefonumda şifresini bilmediğim wifiyi PDA NET tarzı uygulamalar ile diğer cihazlara paylaşıyordum. İşinize yarayabilir.

İyi Forumlar

MekoR

Katılımcı Üye
6 Şub 2010
660
6
Merhaba,
Bağlı olduğun Wifi üzerine bas çıkan kısımda 'Ağı Paylaş' gibi bir yazı varsa oraya bas karşına QR kodu çıkacaktır.Orayı SS alarak herhangi bir QR Kod Tarayıcıda okutarak şifreyi görebilirsin.
İyi Forumlar.

ByZehirx

Yaşayan Forum Efsanesi
10 Şub 2012
12,439
2,049
35
Osmaniye 80
Bunlar nedir ?

#
android.permission.CHANGE_NETWORK_STAE
android.permission.CHANGE_WIFI_STATE, android.permission.ACCESS_WIFI_STATE, android.permission.WRITE_SETTINGS
#
Bunları aşan bir uygulamaya sahip olamadiqin sürece hiç birşey yapamazsin.
Aksini yapana ise KRAL ım çok yaşa derim
:)

`AJAX

Katılımcı Üye
21 Haz 2019
398
7
Merhabalar Root olmadan, ve QR kod seçeneğiniz yoksa yapabileceğinizi zannetmiyorum, ama bir bilgisayar bulup wifiye bağlanabilirseniz ancak ordan öğrenilebilir, iyi forumlar.

ByQueny

Uzman üye
8 Ara 2018
1,281
1
Eğer modem arayüz şifresi değiştirilmediyse default giriş bilgilerde ise tarayıcından adres çubuğuna 192.168.1.1 yazıp modem arayüzüne girdikten sonra, default şifreyi internetten öğrenerek girebilirsin. Örneğin, modem ttnet googleda ttnet default modem arayüz şifresi olarak aratıp sonuçları değerlendirebilirsin. Bahsettiğim konuyu bu videodan detaylı bir şekilde öğrenebilirsin.

https://youtu.be/XAJ-3feFdgQ

Ek olarak 2 farklı yöntem anlatılmış, 2 kaynak bırakıyorum bakabilirsin.

https://www.tekniktrend.com/kayitli-wifi-sifresini-nasil-ogrenebilirim

https://youtu.be/p4tIPFP144g

FAKULTE

Katılımcı Üye
27 Mar 2016
498
57
İstanbul
Root attıktan sonra wi-fi test araçlarıyla Wpa google playdan indirerek bile şifreyi kırabilirsiniz zayıf olan dizileri fakat bu dediğim araçla şifre gözükmüyor bildiğim kadar sadece suriye bağlanıyor zamanında çok girmisligim var şimdi root ile çalışıyor bilginize

ByZehirx

Yaşayan Forum Efsanesi
10 Şub 2012
12,439
2,049
35
Osmaniye 80
Bunlar nedir ?

#
android.permission.CHANGE_NETWORK_STAE
android.permission.CHANGE_WIFI_STATE, android.permission.ACCESS_WIFI_STATE, android.permission.WRITE_SETTINGS
#
Bunları aşan bir uygulamaya sahip olamadiqin sürece hiç birşey yapamazsin.
Aksini yapana ise KRAL ım çok yaşa derim
:)

Biz burda bosunami konusuyoz anlamadım.

Dosya yolu (al)
su -c "cat /data/misc/wifi/wpa_ supplicant.conf > /storage/sdcard1/wifi- networks.txt",

cat /storage/sdcard1/wifi- networks.tx
Bu dosya dizinine gidip es dosya yoneticisi ile bakabilirsin ancak (hiç) görmek istediklerini göremezsin rootsuz.
Biz bu dosya dizinlerini uygulamalara ayarlarken root iznini şart koşuyoruz anladınız mı.
zztri eminim çalismalari vardir.

OnurAlpTR

Yeni üye
17 Ara 2020
4
1
Komşuna sorabilirsin :) kaçak kullanıcam dersen eğer anlayan biriyse vay haline :) mahallemizdeki birini bu şekilde aldılar :) bayaaa bi ceza yediğini söylemişlerdi torla çocuk şeylerine girmiş :)

Birisio07

Yeni üye
21 Eki 2020
12
0
Teşekürler bilgilen dirmen icin ama modemin ara yüzüne nasıl giricem

Ever elimde laptop var neyapmaliyim

Benim telofonumun garantisi var root oyuzden atmıyorum

Moderatör tarafında düzenlendi:

S_w_o_R_d

Uzman üye
17 Eki 2020
1,914
183
Neptün
Bağlı olduğun cihazda 192.168.1.1 adresine gidip eğer komşun şifreyi değiştirmemişse şifre admin:admin gibi birşeydir. Default kullanıcı adını şifreyi internette araştırabilirsin. Panele girdikten sonra şifre orda yazar.

QR kod ile ağı paylaşabilirsin sonra farklı cihazına öyle bağlatabilirsin.

21 Eki 2020
121
4
C/Discord
valla modem arayüzü en kolayıdır fazla kişi arayüze girme gereği bile duymaz :D
örneğin ttnet arayüz şifresi vb
k.a = admin
şifre = ttnet

modem markasına göre internette araştır şifreyi vb değiştirmedilerse bulursun girip deneyebilirsin :) yada termux araçlarını kullanabilirsin

riling

Üye
26 Mar 2018
89
0
telefondan 192.168.1.1 le modem arayüzüne girip bulabilirsiniz kullanıcı adı ve şifre genellikle değiştirilmiyor şansınızı deneyerek bir kaç denemede bulabilirsiniz ...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.